Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
beyler defalarca okudum ama hiçbirsey anlamadım :con bu sphere 55iden 55'rye gecisi açıkca anlatsın lütfen biri :utangac1 dökümanlar bölümündeki anlatımlarda konsolda d a yazın demis hangi konsala d a yazcak ve sphere yazdığımda bende map_all.scp diye bir script çıkmıyor lütfen yardım
bak kardeşim şimdi sen şunu yap 55i yi de 55r yide indir...

ilk olarak sphere 55i yi c:/ ye çıkar

sonra 55r sphere serverdeki dosyaları sphere dosyasına at orda sphere_serv_triggers.scp - sphere_msgs.scp - sphere_types.scp die 3 tane scripts olacak... bunları scripts dosyasına at ve sphere.ini dosyasında [sphere] nin altına agree=1 yaz...

aklımdan söyledim dene olmazsa buraya yaz :D
dogru sölemişin :)
:D ;) abi hadi evine git kaçacam birazdan ...
hmm servei açınca verdiği bir hata varmı ne hatası veriyor?
saol arkadasım oldu simdi bir spheresvr.exe yi degistirmemisim o yüzden olmamıs
:D ok kardeşim kolay gelsin sana benden bir tavsiye sphere msgs içindeki banker ile ilgili olan bölgeyi benim gibi yapıp değiştirme sonra bankayı açamazsın ben 2 gnde öğrendim sorunu :D
kareds ben srv kurmaya calışom nasıl yapcam yard pls
oha 55r kaldımı ya :D
56 kur bence
ultima strikedeki arama bölümüne sphere 56b indir yaz sonra indirdiğinm ziptekileri C:/ ye çıakr sonra sphere.ini dosyasına [sphere] nin altına agree=1 yaz sonra uo2d dosyasında login.cfg nin içine loginserver=127.0.0.1, 2593 yaz sonra siteden client i indir uo2d klasörüne at sonra bu siteden axis i indir sonra axisi C:/sphere ye yükle ordan aç setings te account manager den üye adı al şifreni falan ayarla hem owner olarak seç kendini sonra sphereserv.exe yi çalıştır ve clientten kullanıcı adın ve şifrenle gir geriesinide araştır bence :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.