Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Şimdi bu işlemi yapmaya çalışıyorum.Scriptleri tek tek atmak yerıne 56b emulatörünü işte scripts,account,ve save klasörleri haric diğerlerin hepsını sıldım 56b win 32 emulotoruyle lazım olan dosyaları buna ekledım sw yi baslattım bir cok hata verdi tabi bu hatlar 55r4.0.2 deki shelter işte resources2-3 falan gibi kodların 56b de olmamış olmamasıydı onları hallettim hepsini şimdi bu sorunu çözelim ki diğer benım gibi bir çok kişi genelde 56b yi 0dan yapmak değilde.genelde hazır olan serverları (55r serilerini) 56b ye alırken sorunlar yasıyorlar ingilizce döküman var tabi ama neyın ne oldugu belli olmuyor biraz da karısık açıkçası.Şimdi ben sorucaklarımı soruyım şimdi map.scp de ki events ler hata verıordu önune // olarak oralrı kapattım fakat onlara neden events veremıyorum auto-fixing dediğine göre başkasıyla çakıştıgından suphelenıorum ancak baska map de yok açıkcası he 55r nin map scp si oldugu için derseniz mapscpde yanlız 6-7 tane çakışma gorunuyor diğerlerin hepsını normal tıkır tıkır işliyor ama nereyle çakışıyor onları bulamadım bulsam düzelticem acaba bazı satırlar ise mesela area=star ın P:xxxxxx.xxxxxxx.xx kı smıyla çakışıyor acaba o p baska yerdede kullanıldıgı içinmi error verıor
Silindi
Banned
0
Biz bunu sene 2008-2009'da yapıyorduk, değerli vaktinizi boşa öldürmeyin daha böyle şeylerle uğraşmayın kitap okuyun balık falan tutun, değmiyor :)
onlar kolay seyler kardeş insan istediği zaman istediği şeyleri yapmalı ben de pess edicek biri değilimdir.
Novice
12.5
https://www.ultima-strike.com/dokuman/sphere-56b-ye-giris

Ancak sana tavsiyem 56b script packi al üzerine sana lazım olan scriptleri al öyle devam et.55r pack üzerine kurmak pek akıllıca gelmiyor bana.
bence olabilir biraz işi karıştırıyorsun ama madem bu şekilde yapmak istiyorsun hmm o P=1634,125,1,0,256 diyelim bunun neresiyle çakıştıgını anlayamzsın bi yandan 56b nin sphere.map0.scp yi ac bi yandada map.scp yi aç ctrl+g ile hatalı auto-fix satırını arat orda yazan P yi 56b nin map0.scp sinde arat ben baktım genelde aynı kordinatları kullanıryor. senın map.scp ni ordaki areadaki kotlamalar la değiştir yanlız regin.scp deki r_default lara dikkat et çunku r_default region da yoktur 56 b nin region scp ye 55r deki r_default yapıştır bu şekilde resources hatalarını almassın event hatalarını yanı ordaki events hataları genelde region scp den kaynaklanır işin zor
Ben olsam bende script pack üzerine gerekli olan scriptleri atardım bu sekilde milyon tane sorun çıkar.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.