Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
merhaba ben 56b yi internetsiz kullanmak istiyorum nasıl yapabilirim acaba bilen warmı?
Kendi evinde kurup oynarsan internetsiz olur.
zaten şuanda evde int warda haftaya kapanıcak ozmn çalışırmı?ben çalışmaz diye biliyorum ama internet olmadan nasıl oynayabilirim diyorum
Sık sık karşılaşılmasada Sphere56b kullanıcılarının karşılaştığı sorunlardan biri oyuna girişte connecting'de kalması.bu sorunun çözüm yolu olan Loopback denetiminin kurulma işlemini sizler için anlatıyorum.

Öncelikle denetim masasını açıyoruz daha sonra oradan donanım ekleyi tıklıyoruz.

Önümüze çıkan ilk ekrandan iler'yi tıklıyoruz.

Daha sonra önümüze gelen ekrandan ''Evet, donanımı zaten bağladım'' seçeğini işaretliyoruz ve ileri diyoruz.

Daha sonra önümüze gelen ekrandan en alta inip ''Yeni donanım aygıtı ekle'' seçeğine tıklayıp yine ileri diyoruz.

Daha sonra önümüze gelen ekrandan ''Listeden seçeceğim donanımı yükle'' seçeneğini işaretleyip ileri diyoruz.

Daha sonra önümüze gelen ekrandan ''Ağ Bağdaştırıcıları'' seçeneğini işaretleyip ileri diyoruz.

Daha sonra önümüze çıkan ekrandan ''Microsoft Loopback Bağdaştırıcısı'' seçeneğini işaretleyip ileri diyoruz.

İşlemimiz ''SON'' seçeneğini tıkladıktan sonra bitiyor. Artık sunucunuza rahat bir şekilde giriş yapabilirsiniz.Bu kadar uğraştık bi teşekkürü hak etmişizdir heralde :)

Not:döküman Lucianaya aitdir.

Bu şekilde internetsiz çalıştırabilirsin.
çok saol walla teşekkür edereim sana ve yazan Lucianaya ya :D
önemli değil kardeşim sonuçta yardımlaşma platformu burası.
saolda ben sphere kurdum demin herşey normalde servera giremiyorum login cfg ye ıp yi igrecektim erişimengellendi diyor bende onu silip metin belgesini login cfg yazıp loginserver=ıp yazdım ama yinede giremiyorum neden acaba bilen warmı
iyide Nydrian sphere'yi normal kurdugun zaman bağlanmaz mı ? İnternet olmadan bağlanması lazımdı
Adept
4.3
127.0.0.1,2593 yazman gerekir.
yok hocam internet olmazsa connectionda takılırilerlemez.ben bunu üst komsumda denedim.evde açılan serverimi üst kata götürdüm onlarda net yokdu.connectionda takılıyor.gösterdigim yolla girişi sağlanıyor.
Neran : 127.0.0.1,2593 yazman gerekir.

nereye yazam onu logine yazdım olmadı ama
loginserver=127.0.0.1,2593

login.cfg içine yaz...
bide sorun war giriyorumyha 56b ye açıyorum sora logine IP yi yazıyorum client 203 le girmiyo yok dio server

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.