slm 56b ye gectim moundains legacy yukledim uomu patch ettim su anda 503 clientinde ancak aos daki bocek ve yeni eklenen binekleri normal horse seklinde cikartiyor ayrica focus necromancery bushido ninjitsu gibi skiller skills menbusunde gozukmuyor ama onleri 100 yapinca ninjutsu skiliniz 100 oldu digor necro paladin buyulerini ve bushido fln skillerini kullanamiyorum butun bu sorunlari nasil halledebilirim acaba ?

ayrica aos dan gelen silahlari normal uo silahi gibi gosterio ornegin kucuk oraki scimitar seklinde gosterio paperdollda orak ama oyundaki karakter scimitar tutuo
sphere.ini

AutoResDisp=5 olarak ayarlayıp serverı yeniden açıp tekrar giriş yapın.
denedim ancak yine olmadi aos silahlarini goruyorum elime alinca karakterin tututu silah nomal silah oluyo birde bi cok npc yi gormuyo axis goruyo ama oyunda yaratinca ya adam seklinde yada sacma sapan sekilerde cikiolar ornegin bocek cikartiyorum binmek icin llama oluyo falan
eğer hala görmüyorsa Id sinde bir problem olabilir? çünkü bazılarını görüyo diyosun:huh
.account.resdisp 5

.fix yaw sora tekrar dene.
sphere ini dosyasi icinde

// FeatureT2A, used to control T2A expansion features ( default 03 )
// FEATURE_T2A_UPDATE 01 // Monster and Lost lands
// FEATURE_T2A_CHAT 02 // In game chat
FeatureT2A = 03

// FeatureLBR, used to control LBR expansion features ( default 0 )
// FEATURE_LBR_UPDATE 01 // Lbr Monsters
// FEATURE_LBR_SOUND 02 // MP3 instead of MIDI
FeatureLBR = 03 //bu sayilar 0 di 03 yapinca hepsi duzeldi :)

// FeatureAOS, used to control AOS expansion features ( default 0 )
// FEATURE_AOS_UPDATE_A 0x01 // AOS Monsters, Map
// FEATURE_AOS_UPDATE_B 0x02 // Tooltip, Fightbook, Necro/paladin on creation, Single/Six char selection screen, Skills, Newer spellbook support
// FEATURE_AOS_POPUP 0x04 // PopUp Menus
// FEATURE_AOS_DAMAGE 0x08
FeatureAOS = 03 //bu sayilar 0 di 03 yapinca hepsi duzeldi :)

// FeatureSE, used to control SE expansion features ( default 0 )
// FEATURE_SE_UPDATE 01 // Basic SE features
// FEATURE_SE_NINJASAM 02 // Ninja and Samurai
FeatureSE = 03 //bu sayilar 0 di 03 yapinca hepsi duzeldi :)

// FeatureML, used to control ML expansion features ( default 0 )
// FEATURE_ML_UPDATE 01 // Basic ML features
// FEATURE_ML_NINTHAGE 02 // Unlocks ninth age house designer items
FeatureML = 03 //bu sayilar 0 di 03 yapinca hepsi duzeldi :)

yani sorunu halletmis oldum :d
he oda olur tabi
Silindi
Apprentice
0
Ya Beyler Lütfen bırınız Yardımcı Olun Sabahtan beri Cvp Veren Yok Neden Ya Kımse Yardım Etmıor Bakın Lutfen

Diorum Beyler Benim Moon gatem Cok Dandık Ve Moon Gate Istıorum varsa Yolarsanız Cok Sevinirim Ayrıeetten

Birde Vendor Scpsi İstiorum Tas(Stone Iıcnde Olanlar VArya Onlardan Istıorum) Varsa Cok Sevınırım Lutfen Beklıorm

Umarım Cvp verirsiniz Beklıorum İstrseniz

[email protected]

Burdan Ulasabılırsınız Bana IStersenız Burdan Yoayın Bekliorum Sımdıden Saolun
karpuz da istermisin
Silindi
Apprentice
0
yOK SAOL BİLADER ONDAN İSTEMİORUM OZAMN BARİ CVP VER BİLADER LÜTFEN YAA PVP SERVER LERİNDE OLUR YA HANİ BİŞİ ALACAGIN ZAMAN VENDORLAR OLUR STONELER TASLAR HHE ONLARIN SCRİPLERİNİ ATARMIISN.. LÜTFEN
mexs : yOK SAOL BİLADER ONDAN İSTEMİORUM..

Süpersin.. :utangac1

IF <SRC.RESTEST 100 i_gold> 
SRC.NEWITEM=i_katana
SRC.ACT.BOUNCE 
SRC.CONSUME=100 i_gold 
src.message @1153 Katana satin aldiniz..
return 1
ELSE 
src.sysmessage @1153 Uzerinizde yeterli altin bulunamadi..
endif

Daha bos yere cevap yazacagindan yazdim..
Hic birsey yapamadiysan baskalarinin emeklerini dagitan uye cekmek icin forumlar var buyur ordan indir bi kac tane sunucununkini ister istemez ogrenirsin biseyler..

Bu konu HP-Nexiel tarafından düzenlendi(2008-01-25 02:10, 16 yıl önce)
Silindi
Expert
14.3
ya beyler benım bı sorunum var ben spawn yaparekn rottink koyamıorum neden sölermisiniz bi türlü yapamadım

agrıdı artık ve bide bi sey daha sölıyımde ben serverdeki vendorları degıstırdım ve tabıkıde Onun Icın Bıletlerde

Ve Bu Bılttekı Spawnları Nerden bulucam acıp cabaına atıorum olmuor bılen bırısı yardım ederse cok seviniirm veya

meseneden oo oyle olucak bu böyle olucak derseniz daha güzel olur lutfen beklıorum ıstersenız msn verım ordan

soleyın daha rahat olur.
[email protected]

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.