yaw bi 56b ye geceyim dedim pisman oldm :D ne ata biniliyo ne axis calısıyo
eski scriptlerin hepsi yalanoldu heralde :D eger oyleyse ben yandm ztn :D:D
ata cıft tıklıyom cantası acılıyo atlar anarsist olmus versionda ustlerıne almıyolar :lol
ben en baştan tüm r402 script packimi 56bye tek tek aktardım bahsettiğin sorun bende yok. axis içinde 56bye özel axis versionu var onu kullanıcaksın
Silindi
Journeyman
1
56b oct release ve 56b için çıkarılan scriptleri kullanmalısın.
Sorunun kaynağı defs klasörün ile ilgili.
@lexis ztn yeni axis i kullanıyorumda spawnlar bolumunde hic bisi yok items da ise 1 tane baslık war oda item templates :D
ben seni arama yapmaya davet ediyorum axis için konular açıldı ve anlatıldı.Aynı zamanda at sorunu içinde konu var.
defs.scp'ni 56b'nin sphere_defs.scp'si ile değiş ata binebilirsin
@godfather bende seni okumaya davet ediyorum :lol
benım tek sorunum at ile axis deil tum scriptlerim

@death bringer ok sımdı onları kontrol ederm
Silindi
Members
0
56bde her 55r scriptini kullanamazsın mesela map.scp mesela defs.scp 56bnin orjinal defs.scp sini eklersen sorun düzelir.
Master
59.2997
Scriptlerinizi 56b ye geçirmek yerine scriptlerinizi 56b için tekrar yazın.
orjinalleri kullanıyorum ztn sadece kendi scriptler imi gecirdim 55r nin prog. scriptlerini deil.
char acmaya calısıyorum bilinmeyen komut c_man dio :D napcam ya pff nerde hata yaptm ki ben

pff düzelttim :D yahu adamlar yanlıs .rarlamıslar direk orjinal klasorun sphere_table.scp de resources de script/chars/ die bi uzantı war ama chars adlı klasoru npcs die deistirmisler dolayısıyla sphere yaratıkları bodyleri vs. gormuyordu simdi duzelttim :D

fakat simdide bi problemim war yuruyemıyorum sanırım eskiden bu konular acılmıstı onlara bi bakaym

Bu konu badboy07 tarafından düzenlendi(2007-12-03 18:36, 16 yıl önce)
55r Kurulum

Ekleyin. [email protected]

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.