arkadaşlar bir +9 menü yaptım görsellik açısından değerlendirirseniz sevinirim.. serverın ismini kapattım yönetici arkadaşlar reklam yapıyorsun diyolar sonra :D

Bu konu batuhan92 tarafından düzenlendi(2009-06-02 20:34, 14 yıl önce)
bence elven bowu üste koyman kötü olmuş + silah buttonlarına cancel buttonunun tipi uymamış:yes

geri kalanda bence bir sorun yok
peki elven yerine katana mı koyayım ? cancelı değiştireceğim zaten :)
bir silah eksit oraya koyma bişi mesela clubu
Clubsuz olur mu bazı dengeli serverlarda club favori silahımdır , ayrıca verdatayı sen yaptıysan bravo verdatayı sen yapmadıysan sıradan bi dialog.
yeşil buttonun etrafındaki çevirme şeklini cancel buttonuna da uygularsan hoş bi görüntü alabilirsin
@game
zor bir olay değil + verdataya değilde gumpart gumpidx.mullara eklenmesi daha sağlıklı olur
önemli olan çizim
ayrıca halbert değil halberd :d
verdata tamamen bana aittir beyler aynı işlemleri diğer menüler içinde uyguluyorum bittikçe sizlere buradan göstereceğim .. yorumlarınız için teşekkürler..
kardeşim diye söylemiyorum on numara çalışıyor :))
eleştiriyorum sadece kişisel birşey değil söyliyeceklerim:

butonları hiç beğenmedim

birde

checkbox kullanarak işlevini arttırabilirsin iki veya daha fazla buton birden işaretliyse o silahları düşürür vs.

bu sayede cancelı kaldırabilirsin. Onun yerine zaten ekli olan yeşil bir Okay butonu olucak onu kullanabilirsin. Hem diğer butonlarada uyar.

Ama genel önerim o butonları değiştirmendir
önerilern ve eleştirilerin için teşekkür ederim..
Güzel fakat menünün büyüklüğü siyah olan bölüme taşıyor , yani biraz fazla büyük. Yinede ellerine sağlık .

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.