Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaşlar server içinde bir komut kullandırmak istiyorum ancak bunu account a tag lamak istiyorum yani komutu account içindeki karakterlerden 1 tanesi yanlızca bir kere kullanacak diğerleri kullanamıcak nasıl yapabilirm yardım ederseniz sevinirim..

Örn.. .bahşişver- komutunu ekledim bi account içinde 4 karakter var karakterleden bir tanesi bu komutu kullandı diğelim diğer karakterler bukomutu kullanamasın istiyorum.. Yardımlarınızı beklıyorum Teşekkür ederim.

if !(strmatch('<src.account>','xxx')
return 1
else
src.xxx
endif
murat94 :

if !(strmatch('<src.account>','xxx')
return 1
else
src.xxx
endif

if !(strmatch('<src.account>','xxx') ----- account name xx değilse işlemi gerçekleştiremesin

src.xxx ? scr.ahmet, src.mehmet gibi bir olay mi varda ben bilmiyorum, saçmalamişsin veya anlatamadın.

Benim dediğim strmatch olayi değil

olay şu;

senin accountun var, bu accounta 4-5 tane char var diyelim.
Sen oyuna giriyorsun bir tanesiyle .bahsisver yazıyorsun bahşişini alıyorsun. Fakat senin accountundaki diğer 4 tane charlada ayni komutu yazmanı istemiyorum. 1 tanesiyle yazdiğin zaman iş bitecek. Bu account zaten bahşiş almiş diyecek vermiyecek.

tamam char olarak yapabiliyoruz tagla, fakat account olarak nasıl yaparız adamın charındaki accountlari try ile arattırıp hepsine kullanmiş gibi mi davranmalıyım ?

Bu konu burakk tarafından düzenlendi(2009-12-23 14:09, 14 yıl önce)
Novice
11.9
account.tag
Rowall :
account.tag

İyide bu cvp ne anlamam gerekiyo bundan ? Arkadaslar biri salıklı bi acıklama getirirse memnun olurum.
[function f_asdver]
if <account.dtag0.verdim> == 1
sysmessage bu account hediye almis
return 1
endif
account.tag.verdim=1
gold +=100000
sysmessage bankaniza 100.000 altin aktarildi

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.