Slm Arkdaşlar şimdiden yardımınız icin tşkler benim sıkıtım server actıgımda genel bakışla baktıgımda bulamadım anlıyamadım da bu altaki resimde ki hatayı veriyor SphereSrv resmide bu
https://www.ultima-strike.com/indir/sphere-056b-june-2013-win32-emulator

Ben bu işlerden çok anlamam ama bunu indir ve içindeki sphere ve sphere.ini'yi al. Öyle dene bide.
yine aynısı oluyor bi fark yok yardım edecem yok mu arkdaşlar
Kullandığın client versiyonunun spherecrypt.ini içinde kayıtlı olup olmadığını kontrol et, kayıtlı değil ise hangi versiyon ile girmeye çalışıyorsun?
Ultima Online klasörü içinde login.cfg içerisinde (LoginServer=127.0.0.1,2593) bu şekilde yazılımı?
Sanırım bağlantı sorunu verıyor..
Kullanmış olduğun pack,yanlızca kendi bulunduğu connectore veya cliente göre fixlenmiş bu yuzden giremiyorsun çözümü için sphere.ini ve sphereCrypt.ini dosyalarını orjinallerini indirerek değiştir. Freemanın teorisi yanlış logini doğru yazmışsın. söylediğim dosyaları orjinalleri ile değiştir scplerin içinde 2.0.3 ü engelleyen bi scp bulunmadıgını kontrol et.
Novice
11.9
Sphereserv.exe ile client şifrelenmiş olabilir(dsp) Sphereserv.exe'i değiştirip dene. Bu problemin birçok nedeni olabilir ben sadece birtanesini söyledim dene tüm söylenenleri
Silindi
Novice
11.9
Kesin sonuç:
Sphere.exe'yi, sphere.ini ve sphereCrypt.ini dosyalarını değiştir ve sonrasında 2.0.3 tarzında bir client ile giriş yap.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.