burdan indirdigim coders acount sistemini kurdum ama $dosya_adi = 'C:\sphere\accounts\sphereacct.scp'; bu bolumu ne yazicam bilmiyorum gerisini hallettim sadece bi kismi kaldi napabilrim lutfen yardimci olun
sphere serverin nere kurulu ? Hata veriyormu ?
nasil bulabilirim onu bulamiyorum hosta verdim ben dosyalari o ekledi.. simdi kullanici paneliyle girdim ama nerde oldugunu bulamiyorum
Kardeşim sen ultima online shardına account sistemi yapmak istemiyormusun ? anlayamadım gitti :)
ewt dogrudur yapmak istiyorum hatta siteyede koydum sadece sphere ile ilgili bi sorun var onu nasil halledicem
Tamam işte sphere c:/ de kurulu ise değişmeyeceksin. Boyle kalacak $dosya_adi = 'C:\sphere\accounts\sphereacct.scp';
iste bnm sphere c de deil bende yok sphere ikincisi server arkadasimin oda acti serveri hosta yolladi sphere i falani filani.. simdi merak ettigim sphereyi hosta yollamis olsakta bizde bi sphere kurulu olmalimi bunu ayarlmamamiz icin orda takildim... ( bu arada ozur dilerim bu saatte yoruyum sizi kusruma bakmayin artik cildircak duzeydeyim :( )
hosta sphere varsa senin pcinde olması gerekmez.
iste hostun bana vermis oldugu kullanici panelinden giriyorum web sayfasina ordan giris yapiyorum ama dosyalarin icinde sphere dosyasini bulamiyorum nerde olucai hakkinda bi bilgin varmi ?
Remote vermeleri lağzım ve kendi shardını kendin atarsın host sahibleri ilgilenmezler sphere konusuna
tmm saol simdi arkadasa yarin soriyim bilgileri gene bi sorun cikarsa size zorarim yardim ettginiz icin cok tesekkur ederim iyi geceler

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.