Ya Ne Zaman Pc'e Format Atmaya Kalksam Olay Boyle Oluyor, Şimdi Ultimayı Tekrar İndirmeyim Diye Usb'ye Ozellıkle Format Atıyorum Kı Sorun Cıkmasın Dıye Uo Setup'ı Icıne Atıyorum Pc'i Formatlıyorum Ultımayı Kurmak Icın Usb'yi Pc'e takıyorum, Hep Bı Konuda Hata Verıyor :D Bu Zamana Kadar 20'e Yakın Format Attım, Hep Aynı Taktiği Kullandım Oda Hep Aynı Hatayı Verdi, Ben Bıktım O Bıkmadı Şimdi 2,5 Saat Ultimanın İnmesini Beklicem Şaka Gibi, Ağlamak İstiyorum :(
Hatayıda yazarsaydın belki yardımcı olabileceğim.
Axons : Hatayıda yazarsaydın belki yardımcı olabileceğim.
[/quote Vala Hocam Dusunmen Yeter Ama Sıldım, :) Şuanda Yenıden Indırıyorum Bu Arada Bende Kıbrıslıyım, İzmirde Yasıyorum 1 Hafta Sonra Tekrardan Magosaya Gelıyorum :) :) Hemşo :D
:):)
Sadece Ultimayı İndirmeyi Sevmiyorum :) Uzun Sürüyor Sinir Bozucu Bi Olay :D Bundan Sonra Cd'ye Çekicem Daha Garanti, :)
Silindi
Members
0
Arkadasim ya cd yi git al ..5 Tl yada D sunucusunun icine at ..Sadece C ye format cek ...Bukadar basit..2.5 saatte nasil iniyor onuda anlamis degilim 40-45 dakika da inmesi gerek ..Baglantin zayif zannedersem ..Herneyse

Konu acmissin , hata yazmamissin ..Yaz demisler isin geyigindesin.
Şimdi Babs Parasında Degılım Sadece Usenıyorum Kalkıp Gıdıcem Cd Alıcam Gelıcem Anlamadıgım Olay 3 Tane Usb Degıstım :D Her Zaman Hata Olması :) Ben Vl Cekıyorum Ve Modem Assagı Katta Oldugu Icın Zayıf Cekıyor :) 2 Yada 2,5 Saat'i Buluyor Mlsf.
Ultima10Line : Arkadasim ya cd yi git al ..5 Tl yada D sunucusunun icine at ..Sadece C ye format cek ...Bukadar basit..2.5 saatte nasil iniyor onuda anlamis degilim 40-45 dakika da inmesi gerek ..Baglantin zayif zannedersem ..Herneyse

Konu acmissin , hata yazmamissin ..Yaz demisler isin geyigindesin.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.