Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Silindi
Arkadaşlar sunucumuz tam 2 ay kesintisiz açıktı hiçbir sorunumuzda yoktu.Bir akşam oyuna girdim bir scriptte sorunla karşılaştık. Remoteye girmeye çalıştım birde ne göreyim şifremiz değişmiş. Aktuel hosting elemenlarına konu hakkında bilgi verdim bize verdikleri yanıt şu : "Makina şifresine biz ulaşamayız o sizin sorununuzdur. Bizim elimizden birşey gelmez" ardındanda "isterseniz makinaya format atabiliriz" gibi bi teklif geldi. Tabiki makina içerisinde bulunan spherenin elimizde son yedeği bulunmadığı için format atmak gibi bir düşünce aklımızdan bile geçemezdi. Aktuel hostinge biraz daha baskı yaptıktan sonra "elimizden birşey gelmez şifrenize sadece format atara ulaşabiliriz" gibi bir cevap geldi ve benim yazdığım "siz bu hostingi bulunduğu noktadan bir adım bile ileri götüremezssiniz bence hostingler bazı şeyleri ellerinde tutmalıdırlar. Sizin bu konu hakkında bu kadar aciz kalışınız sizin ilerleyemeyeceğinizin en büyük ispatıdır." yazı sonucunda Aktuel hostingin bütün msn adresleri beni engellemiştir. Bütün arkadaşlara sesleniyorum eğer kaliteli ve devamı olan bir sunucu düşünüyorsanız bizim gibi kesinlikle aktuel hostingden uzak durun. Şuanda sunucumuzada nokta koymak zorunda kaldık çünkü saveler ve son stabil hali elimizde bulunmamaktadır.
bu tarz polemik yaratıcak başlıklar yasaktır.

bknz;
forum kuralları.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.