merhaba arkdaşlar pvpkings de adamlar bir bug yapıor bir türlü anlayamadım bugu söyle anlatım eyer aranızda bilen varsa bilgi verebilirse sevinirim

mesela dıyelım kı binek satıyorsunuz bende binegi almak istiyorum treid sayfası acılıyor sözde binegi koyorsunuz bende parayı tabiki binege tıkoıorum str si dex si ismi yazıo kabul edıorum bınek çantama düşüyor ancak işin komik yanı 2 kere tıkladığımda binek kayboluyor ? bana verdiği binek sahte binek ? bu nasıl oluyor nasıl yapılıyor yardımcı olursanız sevınırım
:S ilk defa duyuyorum böyle bir şey , bi bug la da alakalı olduğunu sanmıyorum .
Binek türü nedir ? Örneğin Servera ait bir binek ise Fire Steed gibi scp'lerinde hata vardır. Buda bineğe sahip olan kişi kontrat haline getirdiğinde çantasına 2 adet düşüyordun fakat bunların birisi sahte ( en kolay örneği gözükmemesi lazım galiba invis. ) böylece sahte olanı satarak para kazanıyorlar. Scp olsaydı elinde daha ayrıntılı yardımcı olabilirdik galiba.
arap kısrağı ve white mare adlı bineklerde yapılıyor daha çok
daha detaylı bir bilgi edindim bu bug hakkında şöyle işliyormuş anlatılana göre binege 2 kere tıklandığında player vendoruna duşuyormuş yanı bu animal contrat bugu dieğil vendor buguymuş sanırım

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.