Merhabalar Oncelikle.

1 Scripter Alimi Olcaklartir

Aranilan Ozellikler

0 'dan Script yazabilmeli
Scripter Olarak İyi Bi Gecmisi Olmali
Yas 18 ve uzeri olmali
Player Destegi Olmali

İletisim : [email protected]

Not: Diger Serverlardan Aldigi Scrptleri Editleyim Sunanlar Lutfen Ekleme Tessebbusunde Bile Bulunmasinlar.
Unutmayalim emek çalmak kadar kotu bisey yoktur.
Kapanmadımı Ora :?
Kapanma Gibi Bi Drumu Soz konusu degil 6 aylik host ucreti odendi.
İnsomniac : Unutmayalim emek çalmak kadar kotu bisey yoktur.

bu cümlen hoşuma gitti umarım bulursun..
ben olurdum ama yaşımız tutmuyo artık napalım :yes
Scripter işin temelidir. Umarım bulursunuz.
Eğer para sıkıntın yoksa slothere, noxier, akillis vb. güvenilir scripterlara para ile yazdır. Tabi onlar kabul ederlerse, orasını bilemeyeceğim. Yalnız scripter aranmaz sanada bunu söyleyim. Eğer çevrende tanıdık ve güvenilir scripter varsa, o tanıdığını almanı öneririmde, olsaydı zaten başlık açmazdın :asik2 Yinede ben sana söyleyim, bence scripter arayacağına, sen kendin scripterlığı öğren. Çünkü sonuçta o kişiyle herhangi bir tartışmanda, sana ihanet edip edemeyeceğini bilemezsin.

@edit
bilmezsin = bilemezsin*

Bu konu Some_one tarafından düzenlendi(2009-10-05 23:54, 14 yıl önce)
Some_one : Eğer para sıkıntın yoksa slothere, noxier, akillis vb. güvenilir scripterlara para ile yazdır. Tabi onlar kabul ederlerse, orasını bilemeyeceğim. Yalnız scripter aranmaz sanada bunu söyleyim. Eğer çevrende tanıdık ve güvenilir scripter varsa, o tanıdığını almanı öneririmde, olsaydı zaten başlık açmazdın :asik2 Yinede ben sana söyleyim, bence scripter arayacağına, sen kendin scripterlığı öğren. Çünkü sonuçta o kişiyle herhangi bir tartışmanda, sana ihanet edip edemeyeceğini bilmezsin.

çok temiz konuştun benim düşüncem hep buydu
inşallah aradığını bulursun
Aylık 100 liraya 7/24 script yazarım
Some_one : Eğer para sıkıntın yoksa slothere, noxier, akillis vb. güvenilir scripterlara para ile yazdır. Tabi onlar kabul ederlerse, orasını bilemeyeceğim. Yalnız scripter aranmaz sanada bunu söyleyim. Eğer çevrende tanıdık ve güvenilir scripter varsa, o tanıdığını almanı öneririmde, olsaydı zaten başlık açmazdın :asik2 Yinede ben sana söyleyim, bence scripter arayacağına, sen kendin scripterlığı öğren. Çünkü sonuçta o kişiyle herhangi bir tartışmanda, sana ihanet edip edemeyeceğini bilemezsin.

@edit
bilmezsin = bilemezsin*

tmm Abi sensin. 1 numarasin
@Ultio
Aylık 100 liraya 7/24 script yazarım
-------------------------------------------------
:no
[Alcholic] : ben olurdum ama yaşımız tutmuyo artık napalım :yes

Tüh kaçırdılar seni xD
+18 kavramı belli bir kesim tarafından profesyonellik, belli bir kesim tarafından olgunluk ve belli bir kesim tarafından hiç'i temsil etmektedir. Sizin cümleleriniz, sizi profesyonel olarak tabir eden kesime koyuyor.

Peki Ultima Online için Profesyonellik nedir?

1- Bilgi
2- Olgunluk
3- Düzgün Türkçe kullanımı
4- Oyuncu yetkili arası dialog
5- Kendi oyuncu kitlesi olması
6-
7-
8-
..
...
....

diye gider fazla yazmaya gerek yok.

Scripter aradığınıza göre ilk seçeneği eleyelim.
Tanımadığım için bu konuda yorum yapamam
Anlatılmaz yaşanır diye bir söz vardır sanırım bu tam yerine göre
Çok fazla sizin oyunculara otorite kurabileceğinize inanmıyorum.
"Player Destegi Olmali" bu koşul sanırım sizin belli bir oyuncu kitlesine ulaşamadığınızın en büyük kanıtı.

Not: Umarım eleştiri kaldırabilecek olgunluktasınızdır. Eğer iyimser ve yapıcı olarak okursanız kendinizi geliştirebileceğinize inanmaktayım.

Sevgilerimle.

Bu konu Tymaron tarafından düzenlendi(2009-10-06 16:17, 14 yıl önce)
Bi göz atabilirsiniz.
Link;

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.