Merhaba Arkadaşlar biliyorum buna karsısınız ama server acmıyıcam cafe işletiyorm ve cafemde ağdan oynayabileceğimiz hazır sphere ve scp leri vermek isteyen olrsa msn adresim [email protected] kesinlikle server acmıyıcam hele uo bu haldeyken !!! yardımlarınız için şimdiden cok teşekkür ederim iyi günler....
Bu sitede sana bu konuda yardım edecek birinin cıkacağını sanmıyorum kendine üye çekmek için script pack yayını yapan sitelere göz at
peki bana pm den o siteleri verirmisin
Bilmiyorum...
[email protected] eklersen sadece kendini geliştirmende yararlı olacak,sunucu açamayacağın bir pack verebilirim.
yardımlarından dolayı Tymaron ve Nexima ya cok ama cok teşekkür ederim
kardeş sadece ağdan oynayacaksan nebula ocak scriptlerini indirebilirsin. nebula ocak bu siteden scriptlerini niye silmişler anlamadım
iyide nebula ocak 56b değil madem ağdan oynayacaklar neden adam akıllı 56b'den oynamıyorlarki
birde şu mantığı anlamıyorum madem ağdan oynayakcısınız yani sayınız fazla hep birlikte bir sunucuya gidip orada kasıp guild ve aile kursanız daha zevkli olmazmı?
olmaz neden biliomusn adam gibi server kalmadı da ondan aslında nebuladaki acclerimiz dursaydı orda oynardık ta hepsi gitmiş accler silinmiş :D neyse biz kendi aramısda takılıorz suan acık pvp ve pp serverlerden daha fazla online war :D eğer gelmek isteyen olursa hamachi ağını ve şifresini verebilirm

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.