Failed to open 'staidx0.pyr'from Hd Using a Maxsimum install.Ether this file is not readable,your system needs to be rebooted,or the file does not exits and you either need to reinstall or switch to a non-maxsimum install

arkadaşlar pyramid uo yükledim ama yukarıdaki uyarıyı veriyor ne yapmam gerekir ? yoksa böyle uyarı veriyor.uo mondains legecy'nin patchini yaptım arkadaşlar şimdi ne yapmam gerekiyor xyc uo nasıl kurulur bide onu anlatırmısınız mümkünse resimli anlatırmısınız arkadaşlar...Lütfen Yardım

Bu konu Genesis tarafından düzenlendi(2008-07-04 23:26, 15 yıl önce)
UO klasörü içinde kur o sunucunun dosyalarını ve clientide UO klasoru içinde çalıştır.
Server Ismını Kaldırırsan Iyı Olur Cunkı Reklama GIrıyor..Soruna Gelınce Dedıgın Serverın Clıentı Yuklercen c:Ultıma Onlıne Dıye Klasore Atıyordur...Fakt Sende Ml Oldugu Icın Yuklerken Browseden Kendı Ultıma Dosyanı Gostermelısın..
arkadaşlar resimli olarak gösterin lütfen anlamadım..
Indırdıgın Serverın Stupına Gırdıgınde Sana Dosyaları Nereye Cıkarıcagını Soruyor..Orada Gozat Var Ona Basıcan Sonra c:/programfiles/eagames/MLyı Secıcen Yuklucen Gıtcek..
yaa arkadaşlar yine yapıyorum aynı şeyi olmuyo lütfen resimli please bu arada uo ml dosyası uo 2d'de onu cıkartıcakmıyım ordan ve bende eagames yok bende uo dosyası var.... ea sports var bende games yok

Bu konu lemilemi tarafından düzenlendi(2008-07-04 23:44, 15 yıl önce)
Sen Naptın Arkadasım..Kafamı Allak Bullak Ettın..Ml Yukledıysen Orjınal Olarak EaGames Dosyasının Icıne Atar Ama Sen Dırek Stup Yaptıgın Icın C Ye Ultıma 2d Dıye Dosya Yapmıs Sıl O Dosyayı
Bekle Sana Resım Atcam
yani uo ml dosyasını program filese koyayım 2d'yi sileyim öylemi resim atta abi lütfen
Dur Elını Bıle Surme

Sımdı Sen Program Fılesea Gır Oradan EaGames E gIR Orada Bak Bakalım Varmı Ml..Eger Varsa Yukarıdakı Resımdekı Gıbı Yap..
sorun halledildi çok teşekkürler
Arkadaslar "lemilemi" kullanıcı adı sahıbının sorununun aynısı bendede war ama bende ultima online age of shadows versıyo war.Sports Dosyası Yüklemıyor sımdıden ılgınız ıcın tesekurler..!

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.