biz bir armor yapmak istiyoruz ve armornun 200 olmasını istiyoruz amma velakin seti giyince + olarakta 400 armor vermesini istiyoruz bir ring yapıp onunlar armor vermeyi denedik fakat ring çok az bir armor verdi nasıl yapabiliriz teşekkürler...
Setin Her Parçasının Scpsinde ARMOR=25 felan filan diye yer vardır buradan ayarlıyabilirsin Tabi Sphere Server ise Bide Sphere serverde 400 armor cok Sacma olur xD
setin her parçasında armor=240 var
ve bütün sistemler değişik olduğu için o 400 armor hiçte farklı kaçmaz...
Koy Scpti bakim 240 armor var hepsinde ve giyince sadece 200 armor alıyorsun sen PARRYN skillinin 1000 oluduguna eminsin dimi ?
Birde Gm charla diyil player chara Veripte dene en az 500-600 ar vermesi lazım xD ( özenti server yapmayın farklı olun tüm sistemler farklı diyince bi server geldi aklıma oradada öyle 500 armor var ama 200 vuran silahlar felan geliştirin ama aynısını yapmayın ) eğer paryingde 100 ise hala olmuyor ise SCpti koy bakalım
Abi suna bak 400 armor veren setler vay ultima'm vay ne hallere gelmis 200 vuran silahlar :?
Ya bişi değiştigi yok yine aynı Uo yine aynı şey ama tek farkı rakamlar büyüyo nese arakdaş Problem Çözüldüyse bi saol yazda Konu bitsin cvp gelir yoksa paso xD
[itemdef i_sethelm]
id i_platemail_helm
armor=255
reqstr=100
name Set Helm

255 armoru büütün set giyilince veriyor vede parrying in 50000 olması bilem fark etmiyor;) + Malapagos Sen yardım mı edeceksin yoksa bizim yaptığımız işlerimi kötüleyeceksin yardım etmeyeceksende lütfen yorum yazma oynadığınız serverları ben bilemem senin oynadığın serverda böyle bir sistem varsa beni ilgilendirmiyorum benim aklıma böyle bişey geldi yaparsam güzel olur başka serverdada varsa kusura bakmasınlar artık orası beni ilgilendirmiyo lütfen konu dışı yorum yapmayalım konu hakkında görünüşüz varsa oturup konuşalım halledelim sorunu :)
sanırsam seti giyince bi events alıyor ama nedemek istedini anlamadım bi helme 225 armor vermişsen zaten o insan dışı bi armor olur xD Nese ben yardım edemicem nedemek istedini tam anlıyamadım umarım istedini yapabilirsin kolay gelsin
Kendi sorununu kendin cözmüssün zaten? Ne diye yardim istiyorsun ki anlamadim. bilmem kac milyon armor vermissin iste.
nası ne diye yardım istiyorum burası bilgi alıp verme paylaşma yeri değilmi? Lütfen laf sokmak için mjs atma herkeze çocuk olmayalım.Zaten sizin gibi kişilikler olduğu için burada Uodan bişey anlamayan adamlar paso mjs attığı için her konuya iş başa düştü kendim buldum buyrun böyle bir sorunu olan varsa böyle halledebilir(.modar +=200) Xariyla sende benimle ilgilendiğin için teşekkürler...

Bu konu exorcist1 tarafından düzenlendi(2008-08-25 18:12, 15 yıl önce)
İste bunu amacliyordum , kendin bulmani .. Ögrenmen güzel ^^
Malapagos eleştiri yapıcağına kendin birşeyler örenmeye bak arakdaşımızın sorunu hallolmuş Boşuna post atmada Konu UP-lanıp durmasın
Sende okuma özrü var sanirim bi bak bakiyim ne yaziyor üstte ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.