arklar Balıkcılıgın marcosu ne yardım edr mısınız ???
1.si marco değil macro olucak ama balıkcının tek yolu elle kasmak.
hayır elle kasmak değil gemideyken makroya bırakıp sos bottle ve balık çıkabiliyordu.balıkçı ağıyla ama makrosunu unuttum:)
Elysia hep eleştiri hep eleştiri yanlış yazmış olabilir..

Stromm.

Balıkcılık makrosuu
Lastobject (yanlıs yazmıs olabılır eleştirin benide)
WatrogTargetSelf
Lastarget

Bi kere oltana tıklayıp denize tıkladığında o karedeki balık spawn'ı bitane kadar balıkları alırsın.Daha sonra farklı kareye aynı şekilde yaparak ama $öle bir avatanjın var.

Gemi alırsın dümdüz devamlı gidersin Go go go Uo Loop 'la devamlı o makroyu calıstırırsın sabah kadar bu yolla kasabilirsin player zamanında böyle yaparak baya para kazanmıştım ^'^
saolun arkadaslar
Silindi
Members
0
Elysia : 1.si marco değil macro olucak ama balıkcının tek yolu elle kasmak.

Cok Bilmişlik Yapma Her Insanin Hatasi Olur. Sadece Elle Kasilirmiş,Sen Yenimi Başladin ? Eleştiri Yapabilmek Için Ilk Önce kendi Hatalarini Düzelt Sonra Eleştiri Yap. Neyse Sanirim ghost mouse Ile'de Kasiliyordu Ama Xandra'nin Dediği Macro Daha Kolay.
XoniOr :
Elysia : 1.si marco değil macro olucak ama balıkcının tek yolu elle kasmak.

Cok Bilmişlik Yapma Her Insanin Hatasi Olur. Sadece Elle Kasilirmiş,Sen Yenimi Başladin ? Eleştiri Yapabilmek Için Ilk Önce kendi Hatalarini Düzelt Sonra Eleştiri Yap. Neyse Sanirim ghost mouse Ile'de Kasiliyordu Ama Xandra'nin Dediği Macro Daha Kolay.

Neyden Bahsediyorsun sen ? [Sanırsam 1 sene veya 6 ay uo oynamışındır sen.] Ben ise 6 seneden beri.
Elysia tamam tartışma yaratmaya gerek yok sorun çözüldü adam teşekkür etti eyv. hadi iyi u-s lar
Silindi
Apprentice
12.8
6 Senemi Oynadin Boşa Oynamaşin Balikcilik Macrosu Yok Diyorsun .. =) Başarilarin Devamini Dilerim .. 6senen Boşa Gitmiş Bişiler Ögrenebilseydin Keşke Skill Kasmak veya Yanina Potion Alip Action'a Cikmakla Olmuyor . Evet 6 Ay Oldu Başlayali Tebrik Ederim Cok Iyi Tahmin Ettin Kral Sensin Tamam Rahatladin Mi ? ^^ 6 ay Güldürdün Beni Allah'da Seni Güldürsün Neyse Cevap Vermicem Daha Fazla ..
Çünkü Balıkçı Hiç Kasmadım.
Silindi
Banned
0
Elysia : Çünkü Balıkçı Hiç Kasmadım.

Bilmiyosan Susacan Cevap Vermicen Ozaman Bilen Birileri Cevap Verir
Afferim size ya süpersiniz...:no
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.