mrb.
2002 'den beri UO oynuyorum. Bazı dönemler (ÖSS ve Univeriste ilk yılları) ara verdim ama suan tekrar başlamak istiyorum. Suan Nebulada skill kasmaktayım, genel itibariyle serverda sistemler guzel ama benim istediğim ırk sistemi. Zamanında Fatalwar 'da oynadım ve oradaki ırk sitemi (Ninja, Orc, Paladin) oldukça guzeldi. Bu tarz yerli server varmı ? Ayrıca deneme maksatlı Hybrid 'te oynadım. Lag olduğundan devam etmek istemedim. Sizde de lag varmı yoksa sadece benden mi kaynaklanıyor ? OSI de durum nedir ? oynayan varsa biraz bilgi verebilirmi)
balasagun : mrb.
2002 'den beri UO oynuyorum. Bazı dönemler (ÖSS ve Univeriste ilk yılları) ara verdim ama suan tekrar başlamak istiyorum. Suan Nebulada skill kasmaktayım, genel itibariyle serverda sistemler guzel ama benim istediğim ırk sistemi. Zamanında Fatalwar 'da oynadım ve oradaki ırk sitemi (Ninja, Orc, Paladin) oldukça guzeldi. Bu tarz yerli server varmı ? Ayrıca deneme maksatlı Hybrid 'te oynadım. Lag olduğundan devam etmek istemedim. Sizde de lag varmı yoksa sadece benden mi kaynaklanıyor ? OSI de durum nedir ? oynayan varsa biraz bilgi verebilirmi)

Orda bende lag sorunu yaşadım ve bıraktım :) PC'lerimizle alakalı olabilir :D

Calona güzel sunucu girmeni tavsiye ederim..
Reklam bölümü vardı sanırım bununla ilgili
Kesinlikle Revolution uo yu öneririm sana oradaki sistemler hiç bir sunucuda yapılmamıştır. Sistemler harika olmasının yanı sıra görüntüler oldukca sadedir.
livingdead : Kesinlikle Revolution uo yu öneririm sana oradaki sistemler hiç bir sunucuda yapılmamıştır. Sistemler harika olmasının yanı sıra görüntüler oldukca sadedir.

+1

Fakat piyasasına kolay alısılmaz.Paranın pek bi degeri yok = ).
pyramiduo
pyramide gireceğine evde kendine server kur npc kille daha fazla zevk alırsın :yes

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.