DisguiseVersion=0.55 R4.0.2
ClientVersion=3.0.0g
Server started on 'computer' port 2593.
Monitoring IP '127.0.0.1'.
Loading save/spheredata...
Loading save/sphereworld...
Loading save/spherechars...
23782 Objects accounted for
Background task not required.
[email protected], URL=www.uodeneme.com, Lang=English, TZ=2
Startup complete. items=23782, chars=0
Press '?' for console commands
18:16:180:Client connected [Total:1] ('127.0.0.1' 1/1)
18:16:180:Login 'abc'
18:16:ERROR:abc (180):Bad Msg(97) Eat 65 bytes, prv=0d9, type=4
18:16:180:Client disconnected [Total:0] ('127.0.0.1' 0/0)
18:16:180:Login 'abc'
18:16:ERROR:abc (180):Bad Msg(97) Eat 65 bytes, prv=0d9, type=4
18:16:180:Client disconnected [Total:0] ('127.0.0.1' 0/0)

Arkadaşlar Hatam Yukardaki gibi Bu hatayı clientte Server seçimi yaptıktan sonra alıyorum ve oyuna bağlanamıyorum.

Serveri kapatıp açtım olmadı!
Sphere.ini ayarlarında client versiyonlrını değiştirdim olmadı (orayı silerekde denedim)
Yeni acc açtım olmadı!
Client(200,200a,200c,203,300a,400l) denedim hiçbirinde açmadı

Lütfen bilen bi arkadaş yardımcı olsun bu hata nedir ??
bak konsoldada belirtmiş sphere.ini ayarlarından client versiyonunu 3.0.0g olarak ayarlamışın bunu kullanmak istediğin client'e göre değiş girebilirsin.
sphere yi actigin makinada internet baglantin varmı ..
yok makinanın nete bağlantısı yok varken sorun yoktu sonradan oldu :S excalibur bu patchten fln da olabilirmi ? evde tüm cilientler war hepsini denedim arkadaşın dediği gibi client yazan yeride denedim ama olmadı
Makine internete bağlı değilse oyuna giremezsin.Benim aklıma geldide buraya msj yazınca vardır herhalde dedim
sadece 55i win 32 açıyo oda nekadar ne yapcaksın :S başka yolu yordamı yokmu ya geçen sene yapıyodum ben net ozamanda yoktu :S wardı heralde prdn ama bi çözümü warsa paylaşırmsıınz
oyuna girmek istiyorsan eger evinde net yoksa windowsun en eski surumunu bulman gerekli Xp nin ozamn windowsu kur ama guncelleme yapma sakın o zman her turlu girersin ama 4 x lerle giremezsin haberin olsun..
Silindi
Members
-1
Bu hatayı benim bildiğim 2 hatadan veriyor.

1-)
sphere_msgs de tanımların karşılarında "" gibi yada boş bi message varsa onu " " yap düzelir.sphere_msgs.scp de loginle alakalı kısımlara bak.

2-)
İnternetsiz makinalarda login olmaya çalışınca.Onun içnde sphereyi açtığın makinada

Alıntı
--------------------------------------------------------------------------------
Denetim Masası > Donanım Ekle > İleri > Evet, donanımı bağladım. > İleri > Yeni donanım aygıtı ekle (en altta) > Yeni donanım arayıp otomatik olarak yükle (Önerilir) > İleri > İleri > Ağ Bağdaştırıcıları > İleri > Microsoft Loopback Bağdaştırıcısı > İleri > İleri > Son

Bu adımları takip ederek Microsoft Loopback Bağdaştırıcısını aktif edin. Daha sonra servera normal bir şekilde girebilirsiniz.
--------------------------------------------------------------------------------

yaparsan düzelir.
teşekkür erderim bunu deniyedceğim olusada olmasada yardımın için teşekkür ederim tekrardan
bu sorunu linuxta nasıl cozebilirm
Michaell : Bu hatayı benim bildiğim 2 hatadan veriyor.

1-)
sphere_msgs de tanımların karşılarında "" gibi yada boş bi message varsa onu " " yap düzelir.sphere_msgs.scp de loginle alakalı kısımlara bak.

2-)
İnternetsiz makinalarda login olmaya çalışınca.Onun içnde sphereyi açtığın makinada

Alıntı
Denetim Masası > Donanım Ekle > İleri > Evet, donanımı bağladım. > İleri > Yeni donanım aygıtı ekle (en altta) > Yeni donanım arayıp otomatik olarak yükle (Önerilir) > İleri > İleri > Ağ Bağdaştırıcıları > İleri > Microsoft Loopback Bağdaştırıcısı > İleri > İleri > Son

Bu adımları takip ederek Microsoft Loopback Bağdaştırıcısını aktif edin. Daha sonra servera normal bir şekilde girebilirsiniz.

yaparsan düzelir.

Aynen denetim masasından yapılıyor birine ben yazmıştım özene bezene araştırsaydın biraz forumları bulurdun neyse dene onu sana bilgisayarına ip vericek onla sphereyi acıp oyuna girebilirsin.
Death Bringer : Makine internete bağlı değilse oyuna giremezsin.Benim aklıma geldide buraya msj yazınca vardır herhalde dedim

Makina internete bağlı olmasada modem düzgün çalışır durumda ise gene bir sorun yaşamazsın.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.