Ya kardesim ben bole is gormedim bu 3d binekleri serverimde kullanmak icin tam 2 hafta boyunca dolasmadıgım cd ci kalmadı herseyi yaptım binekler cıktı ama simdide cantası acılıyor serv.account resdisp 5 dediler olmadı her seyi denedim olmadı yardım lutfen
bende de olmuyordu ama spher_defsle yapıcan arama motorunda vardı ordan nasıl olduguna bakabilirsin
NHE YAPAQ LoOOO00?!%
Türkçem harika demiyorum kimseye Türkçe dersi vermek niyetinde de değilim ama şu başlığın ismini daha "türkçe" yapamaz mıydın be :)?
haklısın :(
ee o binklere binmesi koaly deil =) boşuna verdata diye bi alan yok =)
Başlığı açan ilke030 adlı üyenin imzasını okumanızı öneriyorum :)
:D
TORTUGA
ee o binklere binmesi koaly deil =) boşuna verdata diye bi alan yok =)

Sanırsam COk Bilgilisin Ama Arkadaşım %90 lık bir ihtimalle 5x client kullanıyodur account.resdisp 5 felan yaptığına göre Ki 5x clientte verdata kullanılmıyor diye biliorum ben :gorme Sphere.ini den ayarları yapıcaksın ilke

ZoxiC
Başlığı açan ilke030 adlı üyenin imzasını okumanızı öneriyorum

Adamın İlerdeki Hayali Örenmek Ve Yapmaktır Kendini Olmadığı Bi Kişilik Gibi Göstercek İnsan Zaten Dengeli Birisi Diyildir.Öyle İnsanlarla Dalga Geçmeye Calısanlarda Daha dengesiz insanlar yani sen düşün :gorme
cidden imzaya göre komik olmuş bnm yorum :D ama verdatayı 2 ye bölebiliriz: gump çizerler( onu çok zor bi iş olarak görüyolar ve alan olarka goruyoalr artık nedense) ve NPC,item çizerler
=)
bn genelde verdatalarımı 55r ve 2.0.3 e uuygun yaptıım için bineklerle fazla uraşmadım ama 56b de bi scripter yeter binek için:D
ZoxiC : Başlığı açan ilke030 adlı üyenin imzasını okumanızı öneriyorum :)

Yapmayı bilioruz Çözümünü deil...!!!
ilke030:
Yapmayı bilioruz Çözümünü deil...!!!
Madem biliyodun hiç yapamasan bile inside uo dan tek tek animlerini çıakrtır ayrı bi patch haline getirir client 2.0.3 + 56b de rahatlıkla binerdin =) buna bilmek mi diyosun şimdi
Batıyosa Sen Yap Kardesim Baska Bisey Demiorum!! Bildigim Seylerde Var Bilmediklerimde Sen Akıl Küpümüsün ??

Bilmemek Ayıp Değil Ogrenmemek Ayıp !!
tortuga sorunlumusun :con adam binegi cikarttim ustune tikliyinca cantasi aciliyo diyo oke anladinmi yoksa özel hoca tutalimmi :huh
çanta açılıyosa 56b kullansın scripter lar ayarlıyo onu mount vererk.
Ya Zoxic sanane istedigini koyar isterse sphere scripter sphere world building webmaster sanane ? uzmanlarin bile bilemedigi bi kac yer oluyor şimdi adamin ismine takmişin ben bu toxici 6sene once duymustum player olarak ama tanimiyorum şahsen kendini
birilerini eleştirebilmek icin ilk once kendini düzeltmelisin ;-)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.