Merhaba Arkadaşlar..

Binek Res Atmak İstiyorum .. Fakat nasil yapılcagı hakkında bı kac ufak sey duydum fakat bunlar riskli oldugu söylendi..

Binek res için ne yapmam gerekıyr? ne kullanmalıyım?
Arkadaşım sanırım bineklere res atmak istemiş.Yani tüm binekleri silmek istemiş yanılmıyorsam..

Bunu yapmak için şöyle yaparsın..

Bu shrink kontratları varsa serverda onun scriptini silersin..

Birde kişilerin altındakileri silmek içinde serverdaki tüm bineklerin scriptlerini kaldırırsın..
Sphere açarsın onlar silinir. save alırsın sonra kaldırdığın scriptleri tekrar koyarsın..
Doğru doğru yahu bendeki kafayla dalgın dalgın bakıyorum..
shrink " kontratının " scp sini silersen evlerin , check lerin kısacası bütün deedlerin silinir. Binek scp leri ile yap o değişikliği daha sağlıklı olur
Silindi
Neophyte
0.1
Kinova : shrink " kontratının " scp sini silersen evlerin , check lerin kısacası bütün deedlerin silinir. Binek scp leri ile yap o değişikliği daha sağlıklı olur

+1

Bu yüzden herzaman kontratlari sise olarak yaparim :D
Kinova : shrink " kontratının " scp sini silersen evlerin , check lerin kısacası bütün deedlerin silinir. Binek scp leri ile yap o değişikliği daha sağlıklı olur

adam i_deed i sil dememişki pet contratı sil demiş.. Pet contratla da ev petlendiğini ilk defa duyuyorum. Contratın şeklinin deed olması diğer deedleri etkilemez.. Katana şeklinde olsa gerçek katanalar silinmezdi yani..
+1 :D:D

Küçültülecek hayvanı seçin.
Small Stone House kontrat haline getirildi. :D O da güzel.
shrink " kontratının " scp sini silersen evlerin , check lerin kısacası bütün deedlerin silinir. Binek scp leri ile yap o değişikliği daha sağlıklı olur.
Gerçekten benimde garibime gitmedi değil böyle bir yanıt..
Animal Deed = Shrink kontrat = Binek küçültücü
Binek küçültücüye res attığınız vakit evlerin silinmesini bende anlamış değilim..
Bineklere res atmak için " i_deed " scriptine res atmak zaten saçmalıktır..
Anladım Teşşekkür Ederim Arkadaşlar..

Bende Serverda Bulunan Tüm Binekler Npc Dosyasinin İçinde Yer Almaktadir. Ben Şimdi Bunun İçinde olan bineklerin yer aldıgı scpleri mi kaldırcagım?
Bineklerin scriptlerini çıkartıp sphere'i açıp, save alıp tekrar kapayacaksın.
Yaptım Saolun Gitti hepsi fakat mesela logout olmuslar gırdıklerınde bınek altlarında kalıyor onun ıcın ne yapmam gerek?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.