Arkadaşlar bir türlü çözümünü bulamadım adam kestiğiniz zaman çantaya wall-mezar taşı-delaylar falan düşüyor deli oldum bi çözümünü bulamadım bi çare bulursanız çok sevinirim.
Kullandığın script pack'ten kaynaklanıyor olabilir. Sıfır 56b pack kur sorun kalmaz.

Ayrıca

Logini kontrol et herhangi bir event verdirmiş olabilirsin. Yada fix scp'tinde player on=@death kısmına bi göz gezdir.
Tamam Fix Scp'Tine Bakmak AKlıma Gelmemişti Tşkler Yapdım.

Bu konu Static42 tarafından düzenlendi(2009-05-08 18:15, 14 yıl önce)
Ama geçmelisiniz, yoksa bu tür hataların sonu gelmez..

Şöyle bir değerlendirin "günümüzde açık olan, adını duyurmuş kaç tane 55R server var, ve kaç tane 56B tabanlı sunucular var..
:asik2

*Not : demek istediğim, elinde sonunda bu 56B denilen version'a geçiliyor yani..
zamanında sorunsuz bugsuz 55r packımı 56b ye geçirdim cok zor olmuştu ama toparlamıştım yani zor elde edelienin tadı farklı olur :)
hemen örnek vereyım
2 Lira Verip Pazardan,Manavdan Erik Alırsın Iyy Tadı Berbat Dersin

Ama XXemin Amcanın Bahçesinden 1 poşet çalarsın off dersin tada bak fln :D o duruma geliyor işte
yani sen zor olana geç playerlerde tadını alsın ok:yes
Zor olana geçtiğinde şunuda unutma ozaman arkadaşım benim sunucu 55R4 fakat her engel var bug fixed leri teotundan tut speed hackine kadar fakat 56b Night sphereye geçtiğinde scriptlerinin yarısı çalışmıyıcak ve sorun yaşıcaksın.
ama tabiki 56b ye yol yakinken sen dön önerim.
55R4 ' de speedi scriptsel olarak nasıl engelledin öğrenebilirmiyim ;-)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.