Son Zamanlarda Bu Konu Hakkinda Cok Topic Acidigini Gördüm Ve Uop Dosyalarini Ve Chardefleri Vermeye Kararverdim Uop Dosyalarini Verdigimde Sizin Yapicaginiz Sey Cok Kolay Micheal Angelo İle Verdataniza Ekliyiceksiniz Dökümanlar Bölümünde Cok Gzl Anlatimlar Bulunmaktadir... Ayrica Verdigim Chardefleri Scp'deki Chardef Bölümüne Yazicaksiniz Ve Biniceksiniz.... Sizden İstedigim Sadece msn'imi Eklemeniz Ve Bu Dosyalari İsteminiz [email protected] Saygilarimla / The Legend
Gerek yok.Dökümanlarda anlattığım gibi uo anim tool'u indirin ve anim2'yye gelin orda istediğiniz yaratığa sağ tıklayın patch deyip uopunuzu hazırlayabilirsiniz.Dökümanı incelerlerse 30 sn almaz uop hazırlama ama genede düşünmüşsün tebrik ederim..
bazi arkadaslar bu konudada sıkıntı cekiyo ben o yüzden koydum.
uo anim tool la npc lerde bi sorun yaşamayabilirsin belki ama bineklerde sorun yaşarsın . Senin dökümanındaki gibi yaparak . Mulpatcher a vericeğin model no çıkmıyor çünkü insideUO da o dökümandaki gibi yapıldığında .
Evet o eski bir konuydu :) binek Mulpatcher ile sadece npc ise uo animtool uoanimtool'da sadece patch çıkartabilirsiniz.
Yawrum Legend Gel Su Tatildende Alim Su uop ları :D
@the legend

ii de arkadaşım sende biliyormusun ben pek anlamadım... benim bildigim kadarıyla uoplar ile degil tiledata ayarıda yapılması gerekiyor sen diyorsun ki uop ları michealangeloyla verdataya yediriyorsun yedirdikten sonrada chardeflerini binek scritinin ornegin

[chardef xxx]
defname=c_kirin

hadi chardefini girdin binegi oyun içinde gösterdin bu binege tıkladıgında nereye biniyor o adam direk cantası acılır ya npc gorevi görür...
bu tür işi yapacak kisi hangi tiledatayi kulalnıyorsa ona da bir ayar yapacak ondan sonra sphere_defs.scp ye ayarlarını kaydetip binecek ...

mount_0xde	03ead	// kirin
adamlar bak ne yapmıs sende tiledatandan işlemini gerçekleştirmiş ise senin de yapacagın tek şey kalıyor geriye.
mount_xxxxx 03ead // kirin
bunu boyle yapıp kaydetip cıkman ve sonrada binege cift tıkladıgın an da binek altındadır.
bugün saat gece 2 de bir resimli döküman yapıcam. her türlü ultima online sürümünün destekledigi bir döküman yazıcam resimli.

@qusto :p

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.