Merhabalar;

Şu zaman'a kadar hep izliyorum, herkez bi sunucu açma peşinde, her serverda 70-80 player oranı var :) ve bu şekilde, Ultima online'da bitmek üzere, benim düşüncem şu şekil.

Gerçekten bu işin ustaları, toplanıp harika bi server açıp tüm player'ları orda toplamaları lazım, benim elimde öyle bilgi imkanım olsa gerçekten durmam dediğim gibi işin ustalarını toplayıp, Ultima-Strike'ta bi destek çıkarak tüm player'ları bi server'da toplamaya çalışırım fakat, herkez başla projeler peşinde herkez kendi serverini açmak istiyor :) şuanda playerdan çok server var gerçekten komik bi durum, benim düşüncem bu sizin'de fikrinizi görmek isteriz...

Ultima Online'a sahip çıkalım...
Reklam yasak..

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2009-11-04 23:50, 14 yıl önce)
Bir ipte 2 cambaz oynamaz.
bende bu konu hakkında konu açmıştım olumsuz yanıt aldım. adam gibi sunucu olmadığı için fazla takılmıyorum bende

aslında bende isterim tek server çok player. ama şuan çok server az player var :D
Reklam yasak...

Bu konu Narsia tarafından düzenlendi(2009-11-04 23:51, 14 yıl önce)
bakın tek server olması saçma zaten eğer biri tek olursa rekabet olmaz rekabet olmazsa yenilik olmaz tabi 100 tane server olsun demiyorumda tek serverda çok saçma hosting piyasasi çöker çok şey var yani
çok zor.bu işin en iyileri birleşse bile illa ki fikir ayrılıkları çıkar.
Bana göre imkansız ama görmek lazım :O_o
Evet cok zor herkes bir ego tatmını içerisinde bugünlerde..
Bencede çok zor ama U-s nin bişeyler yapması gerekiyor bence...
Olmuyor o iş denendi. Çok zaman kalmadı zaten. Yakında Türkiyede birkaç tane kalıcak ondan sonra tek kalacak. Şuanda zaten kaç tane Power Play kaldı ki ? Pvplerin sayıları çok fazla. Yakında dolduracak Uo ömrünü en fazla 2 sene.
Haklısın efe. U-s Bir ultima serveri açta. U-S Uo olsun herkez girsin :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.