xonior sen bu elemanları bilmiosun adamı deli ederler sadece şunu istiyorum bidaha benim topiclerime cevap yazmayacaklar okadar

dio benm ve sawyerin eklediği scriptler :D allahım görende ultimayı siz yarattınız sanacak yahu senin ve sawyerin yazdıgı bütün scriptleri gördüm bunun nesini alayım ben yeni başlayanların yazdıkları scriptler işte sawyermiş allahım duyuru scripti yazmış bende siteye koydum hatta üstündeki sawyer yazısına bile dokunmadım maksat çalıntı olmasın die orda yazara berkanu yazım dio sen emeğe saygısızlık yapıosun onu ben koyduysam oraya yazarada kendimi yazarın ama scripte dokunmadım orda sawyer yazıodu nese dediğimi yapın ve bidaha karşıma çıkmayın

edit=zox bana bak olm sen akıllanmayacaksın sana ne dedim gururun varsa cevap yazmazsın ama kendini ıspatladın burda her topicde millet yeni öğrenio sende abilik taslıyorsun orda bırakın ya vs gibi ya sen kimsin beni istemiyormuş bu forumda buna sen karar veremezsin anladınmı? çekemiyorsan sen gidersin
Sende benim yazı yazmama karar veremezsin insan.

Kimseyede abilik tasladığım yok sadece bilgim olan konularda mesaj atarım tamammı ? senin gibi post kasmıyorum hadi şimdi kapat konuyu artis artis konuşma
O zaman sawyerınkini koyacağın yerde kendin yazıp koysaydın ha ?

Merak etme Sawyer senden çok daha iyi biliyor.Fix.scp verdim birine,oda sana vermiş.Direk yazar berkanu fix.scp yaptım herşeyi düzelttim güzel oldu demişsin.ALlah'ım kontrol ettim 1 yeri bile değişmemiş sonra %90 editledim diyorsun.Ne diyelim başka (: Ego sorunun var sanırım.
ya sanki fix.scp'ini sen yazndında bide artistlik yapıyorsun basit scriptler hariç diğer bütün scriptler yabancı sitelerden alıntı siz sadece türkçeye çeviriyorsunuz bi ingilizce avantajınız var demişsin kendin yazıp koysaydın demişsin onu yeni başlayanlar bile yazar allah aşkına ya ayrıca ben suana kadar yazıdıgım hiçbir scripti buraya koymadım emek var madem scp pack kaldırılmış bu scriptlerde kaldırlsn millet hep alıntı yapıyor

allahım zox post kasma demiş ya :D çık git
berkanu sen ne zaman öğrendin scriptide laf atıyon burdaki adamlara? neximayla aşık atacak yaşa gel sonra konuş adamın karşısına geçip...

her sorununa yanıt veriyoruz yardım ediyoruz. bizim yardım ettiğimiz scriptlerle artistlik yapıyosun. sonra geliyosun bide laf yetiştiriyosun. indirmeyide biliriz senin ...nü. doğru konuş burdaki adamlarla. "lan" yazma senden büyük insanlara. edebinle otur koltuğunda. klavye delikanlılığıda yapma bu forumda...
Ya bak adam gibi konuş yaşını belli etme.Ben yazdım dedim mi ? Ama neden ben yazdım %90'ı bana ait diye koyuyorsun ? Ben yabancı sitelerden alıp Türkçe'ye çevirmiyorum.Yabancı dilim o kadar iyi değil merak etme :) Haklısın sphereserver.net'ten gelme şuandaki Türkiye'deki birçok sistem.

Yeni başlayan yazar diye birşey yok.Profesyonel scripting diyorsun ama açtığın konulardakileri yeni başlayanlar yazar o zaman ? Benim derdim sen değilsin başkasının yazdığı scripti editlemeden diye ben yazdım diye koyuyorsunuz sonra script sahibine veya savunanlara app diyorsunuz =) Ne hallere düştük.Bugün de birisi stuck sisteminde gösterdiğim yolu ben buldum dıye diğer platforma koymuş.Yazık valla.
basic rica ettiği için edit

SEnin dışında herkes bunun farkında

Bu konu ZoxiC tarafından düzenlendi(2008-08-05 23:44, 15 yıl önce)
zoxic hakarete çevirme olayı silmeni istiyorum o yazdığını. lütfen!...
Peki.
nexima benmde senle sorunum yok sen ortaya katıldın zoxic sen benle muhattap olma diorum hala cevap yazıorsun ben daha bişi demiorum nexima orda demişsin ki yasını belli etme yasımdan utanmıyorum 17 yasındayım ne olmuş ? nese nexima sen ayrıl artık bu tartışmadan :) zosicde çıktıgına gore kapandı konu
Yok yaşını belli etme derken zeka =) Neyse kapansın artık.
[EOF]
xD

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.