Ya Arkadaşlar By YkP benim ama Buakdarda Ünlü Oldugumu Bilmiyordumya Server Açılmıs 50-60 Player Vurmuşlar mrk ettim acaba napıo BUnlar Girdim Help Menuye bi bastım Aaaa Benim Menüm Aa odane adamlar emeğe okdar saygılıki Çaldıkları Scpten İsmimi bile silmeyi Unutmuşlar Ama bişi diyimmi Ben bukadar ünlü oldumu bilmiyordum :gorme

Bu konu mthN tarafından düzenlendi(2008-08-30 02:19, 15 yıl önce)
:) hiç şaşırmamak lazım..
Valla o Olaya Diyilde Bukkadar Ünlümüydüm ben yahu xD xDxDxDxDxD
Evet saga , paka , suga gibi pvplerde ünlüsün :selektor
:D scriptler bölümü ne diye duruyo alır bnm diye yayınlar
reklam kokusu var bunda..
Ya Saf Saf Eleştiriler yapmayın ben Ndn bnm scplerimi calan serverlerin Reklamını yapim + Malapagos Hiç deilse Öle yerelrde adım var Senin adın geçince hahah omalmı diolar :gorme + Marlock --> Scpler Bölümü Senin Gibi alıp Benim diyen insanlar İçin duruyor :gorme

Bu konu Xariyla tarafından düzenlendi(2008-08-30 01:25, 15 yıl önce)
Cocuk
Bazi Gene Ultima - Strike'de Olan Saygin Arkdaslarimdan Bir Taneside Nedense O Zamanlar Benim Editledigim ( Dialog Events vb. ) Scriptlerin Basina

By *********
Güncelleme Tarihi : -- ** //

Vb.Seyler Oluyor.Ama Suna İnanirim Ben Kendi Emeginle Acmadigin Server Elbet Göcmeye Mahkumdur. :)
Ya bizmi dedik Scriptleri paylaş diye Xarliya :)
Novice
0.1
adam ismini bile silmemis iste takdir etmek lzm onuda. Oraya kendi adini yazanlarda war.
Bende Onu Diyorumya Emeğe Okadar Saygı Gösteriyolarki Benden Çaldıkları Scpleri KUllanıyorlar Ama İsmimi silmiyolar adamlar emeğe saygı gösteriyor yani xD MtHn sana bişi dicem senden MOD olmaz o kapasite yok konuların ne amaçlı acıldını tam anlıyamıyosun + tüm konuları okumadan Cvp yazmaya calısıosun :gorme

Bu konu mthN tarafından düzenlendi(2008-08-31 10:52, 15 yıl önce)
Bence emeğe saygıdan falan silmemiş değillerdir ya unutmuşlardır yada görmemişlerdir :D
Xariyla : Bende Onu Diyorumya Emeğe Okadar Saygı Gösteriyolarki Benden Çaldıkları Scpleri KUllanıyorlar Ama İsmimi silmiyolar adamlar emeğe saygı gösteriyor yani xD MtHn sana bişi dicem senden MOD olmaz o kapasite yok konuların ne amaçlı acıldını tam anlıyamıyosun + tüm konuları okumadan Cvp yazmaya calısıosun :gorme

sen çok konuşuyorsun ?

verdiğin linkte serverın adı vardı.
benimde scriptlerimi alan oluyor hala daha bi çok kişi arıyor ama kendime ünlü diye konu açıyormuyum ?

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.