CentrED kurulumu ve kullanımı hakkında detaylı bir döküman hazırladım.20 Sayfadır. PDF formatındadır. Bu programı kurmak konusunda çok sorun yaşayan gördüm. Yeni kullanacak arkadaşlar için de detaylı bir şekilde anlattım. Faydalı olacağını umuyorum. Kolay gelsin.

Bir sonraki döküman Art.mul veya Verdata.mul dosyasına yeni item eklemek ve scriptini oluşturmak ile ilgili olacaktır.

İndirme Linki
Keşke şunu 2 ay önce filan paylaşsaydın benim de göbeğim çatlamasaydı bazı şeyleri öğrenene kadar :)

Henüz incelemedim fakat önceki paylaşımların göz önünde bulundurursak eminim çok yararlı bir dökümandır.Teşekkürler.
Güzel paylaşım tebrikler.
Program, görerek static yapımı-silimi, harita düzenlemeleri yapmanıza yarıyor. Tıpkı sphere gibi bir server'ı var ve birden fazla kişi ile görerek staticlerinizi yapabilirsiniz.

Static yapımı ile ilgili açılmış 82374892374 tane konu başlığından sonra, böylesine şahiyane bir programa hazırlanmış sağlıklı bir dökümana gösterilen ilgisizlikten ötürü, programın neler yaptığını yazmak ve konuyu güncelleştirmek istedim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.