Evet beyler ben arastırdım ve bu sorunu cozdum.Bu aralar cok fazla bu konular uzerıne konu acılıyo U-s forumlarında U-s yı kırletmemek namına yazdım.Bendede bu hatayı verıyodu ancak cok kolaymıs bunu gordum.İlk once 5x clientle girmeye calıstıgmızda bize consolda su hatayı verıyodu

11:04:16c:Client connected [Total:1] ('127.0.0.1' 1/1)
11:04:ERROR:16c:Bad Login 4 (Timeout / Wrong encryption)
11:04:16c:Client disconnected [Total:0] ('127.0.0.1' 0/0)

Evet Bad Login 4 hatası bunu duzeltmeye geleım sımdı arastırdıgım konular sonucunda www.dlldll.com sitesinden Binkw32 ve igrping.dll dosyalarını ındırebılırız.

Sonra bu dosyaların bı kopyasını Uo muzun ıcıne atıyoruz bırer kopyasını da sphere klasorumuze atıyoruz.Sonra asagıda vermıs oldugum linkten Sphere Crypt.ini ye girip kodumuzu asagıda gosterdıgım gıbı eklıyoruz.

Linkimiz : https://www.ultima-strike.com/dokuman/sphere-spherecrypt

[SPHERECRYPT]
0500060 02FC3ED9D 0A2F4227F ENC_TFISH // 5.00.60 /// Ornegın bu onceden yokotu ben 5.0.6 clıentı sectım onun ıcın Sphere Crypt dosyamın ıcıne bunu ekledım [Ama ozellıkle tam altına ekledım ki daha kolay bulunsun aradıgımda :)
0500000 02E93A5FD 0A25D527F ENC_TFISH // 5.00.00

Bu sekılde sphere Crypt dosyamızın ıcıne kodumuzu eklıyoruz [artık kac x clıent kullanıyosak ona gore] ve uo dosyanızın ıcıne gırıp clıentımıze tıklayıp login oluyoruz.

Sorusu olan varsa asagıya yazabılır ve Lufen Polenige girmeyelim tarrısma cıkarmayın.[Bilmeyenler ıcın yazdım]

Linkler ıcın Adminlerimizden Ozur diliyorum maksadım arkadaslarımıza yardımcı olabilmek. Yorumlarınız Bekliyorum

Bu konu Ryser tarafından düzenlendi(2008-08-11 11:31, 15 yıl önce)
abi saol yani ama olmadı yaptım oyuna giriyo ama kiirini cıkartırken oyun hata veriyo calısmayı durdurdu diyo bidahada rest atana kadar girilmiyo

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.