resimdende Gordugunuz gibi Client Resmini Secip Patch To verdata dedigimde bu sorun cıkıyor. Şimdiden Belirtmek isterim Programın uyumluluk ayarlarini tek tek denedim hiçbiri işe yaramadı hepsinde bu şekilde program çalısmayı durdurdu. Program Ultima onlinenin kuruldugu dizinde
Gump editör kullan sorun çıkmaz
Gump editör denedim ama çok karışık geldi bi kaç makale okudum yapım hakkında beceremedim
Zaten bu arka planı koysanda olmayacak çünkü clientte siyah yerler grili gibi çıkıyor bozuk olacak beğenmeyeceksin bunun nedeni de editlenmiş verdataya eklediğin için gump editorle editlenmiş verdatayada resim ekleyebilirsin. Ancak bu programla editlenmiş verdataya ekleyemezsin .
Gibson : Zaten bu arka planı koysanda olmayacak çünkü clientte siyah yerler grili gibi çıkıyor bozuk olacak beğenmeyeceksin bunun nedeni de editlenmiş verdataya eklediğin için gump editorle editlenmiş verdatayada resim ekleyebilirsin. Ancak bu programla editlenmiş verdataya ekleyemezsin .

Evet Haklısın bunlari Görerek Yasadim sahsen =) Ve baska bir Resim koydum. Baska bi Verdata üzerinde Yaptim Resmi Sorun vermedi Gercekten demekki Editlenmis bir Vertada Üzerinde Sorun çıkarıyor Herneyse Yinede Sağol
biraz kurcalarsan yapabilirsin
Sphere_Synix : biraz kurcalarsan yapabilirsin

post kasma çabaları vol: 1
Uo_Meadhros :

diyene bak :D
Uo_Meadhros :

olm siz burdami yatiyonuzlan isiniz gucunuz yokmu sizin herseye musallat oluyonuz ne bicim adamlarisiniz ya gercekten hayretler icinde izliyorum sizi isiniz gucunuz milletle ugrasmak ne acayip tiplersiniz :yes
shard123 :
Uo_Meadhros :

yorum atana bak
ergen burada senin işin ne?? @yigit41
Uo_Meadhros :
shard123 :
Uo_Meadhros :

yorum atana bak

Son atana bak :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.