Selamlar ;

Ultima online ile ilgili bir kaç yabancı sitelerde dolanıyordum ve çocuk bodylerine rastladım buyurun.
Sitedeki gerekli bilgiyi okuyup sizlere aktaracağım.

evet böyle birşeyi bende görmüştüm ama galiba üstünde nasıl duracak falan onların sphere a tanıtılması lazım onlar olduktan sonra c_orc' un body yi bile oraya koyarsın :D
cok guzel
O sitede daha çok şeyler buldum harika bir site.
siteyi yazarsan :D bizd bakalım
evet bi yazıver :D
Obur bilgisayarımda sık kullanılanlara ekledim şu an oburunden cs oynuyorum.Round bitince topiclere bakıyorum.
demistim dimi yalan o die :D cs falan oynamıo :D şimidye çoktan linki atardı
xenox : demistim dimi yalan o die :D cs falan oynamıo :D şimidye çoktan linki atardı

ister atar ister atmaz o onun bilecegi iş ama atcam demiş mutlaka atacak.
ins. 30 dk dan beri beklıoruz ama
Elysia :
xenox : demistim dimi yalan o die :D cs falan oynamıo :D şimidye çoktan linki atardı

ister atar ister atmaz o onun bilecegi iş ama atcam demiş mutlaka atacak.
Evet Unnutmuştum buyurun ; https://uo-graphics.uo-francophone.net/index_en.php download yazan kısımın altında herşey için ayrı ayrı katagori var.
Novice
0.6
2. resimdeki çocuk değil yaratık.
bunlar alien ya saçsız başsız :D

bende bu itemları tuttum

Bu konu Basic tarafından düzenlendi(2008-07-23 21:12, 15 yıl önce)
bunları nasıl .uop şekline sokucaz veya nasıl ekliyeceğiz werdataya bir bilgisi olan warmı? Sitedeki dökümanlardan bişey anlayamadım.
bunları uop şekline sokamazsınız...Bunları elbise olarak kullanamazsınız..Verata patching çok detaylı bir konudur...Bu site bende uzun zamandır var ve bunu gibi bi 2-3 site...Güzel şeyler var...Bunların animasyonlarını bulup oyuna ekleyeceksiniz...De ben hereşyi yaptım şu an bir tek yeni karakter türü eklemeyi bilmiyorum onun üzerinde çalışıcam =) Ama harici herşeyi yaptım verdata ya =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.