arkadaslar shpere kurdum login.cfg yi falan ayarladım sphereyi calıstıyorum clientden giriyorum kullanıcı adı ver sifre yeri gelio yazıyorum orda giriyo ondan sonra myshard yazan yere tıkladıgımda connecting de kalıyo internet baglantım varken boyle birsey olmuyo ama internet baglantısını kesince connectingde kalıyo neden kaynaklanır yardımcı olursanız sevinirim
login.cfg ye tahminen kendi ip'ni yazmışsındır 127.0.0.1 dene.
walekdediablo : arkadaslar shpere kurdum login.cfg yi falan ayarladım sphereyi calıstıyorum clientden giriyorum kullanıcı adı ver sifre yeri gelio yazıyorum orda giriyo ondan sonra myshard yazan yere tıkladıgımda connecting de kalıyo internet baglantım varken boyle birsey olmuyo ama internet baglantısını kesince connectingde kalıyo neden kaynaklanır yardımcı olursanız sevinirim

İnternetin olmasa bile modemin açık olmak zorunda.
Dış IP verirseniz Gateway'den (Modemden) "ip nat loopback on" ayarını açman lazım zyxel modemlerden telnet üzerinden açılabiliniyor. Diğer türlü 127.0.0.1 olarak ip vermeniz gerekiyor. Yada sphere.ini içine [SERVERS] bölümü altına iki tane ip girmeniz gerekiyor biri local için diğeri dış ip için.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.