Başlıkta anlaşılıyor zaten.. Bütün programlar fixlenmiş halde ve client göçmesine çözüm olacağını umdugumuz bi connector yaptırmak istiyoruz.Fiyatı neyse veririz ama bizde öğrenciyiz fazla uçmayın :) Neyse teşekkürler..
Galiba Sana Uçuk Geldi : )
evet 50 biraz fazla gelir ama yinede bilmiyorum herşey kaliteli olsun sorunsuz bi sunucu olsun istiyoruz o yüzden kıyadabiliriz paraya :) Pm le yolla msn adresini
Silindi
Members
0
Connectoru yapınca banada gönderin fixlenmiş connector nasıl oluor
Silindi
Members
0
Fixli connector nedir ya ? Connectorde bug mu varda fixli oluyor ?

Teot engelli, speed engelli, multi engelli, injection vb. 3d party programlarin engellendiği programmıdır fixli connector ?

Oda güzelmiş :) Zaten bu saydıklarımın fixini yapamıyorsa boşyere connector ile uğraşmanın gereği yok.Ki artık connectore gerek yok.Elimizde 56b gibi bir emülatör varken hala connectorle ıvırla zıvırla uğraşıyorsunuz.Ki saydığım programları engelleyebilen bir connector dahi olsa 55r sunucusunda açıklar bitmeyecektir.
Server açacağım connector yaptıracağım ama 50 milyon çok vede server benim serverıda evden açacagım kaliteden tadındanda server yenmez arkadaşlar değilmi.

Bırakın bu işleri aslanım gidin kumda oynayın.
teot engelli connnector yoktur
multi engelli conenctor yoktur
speed engelli connector yoktur
tamamen 3rd party programlardan etkilenmeyen connector yoktur
injection zaten engelli

--------------------------------

Teot engeli?

Teot engel mantıgı şu anda 2 çeşittir..

1.si programın title yada hwdn no sunu sorgulatarak teot oldugunu anlama ve kapama
2.si clientin hex kodlarını karıstırıp client oldugunu teota tanıtmamak

------>

kırma yolları :

1. kontrol eden programı immunety kapatırım.
2. unpackerlerde arastırıp hangi packerle hexlendiyse bulur açarım

--------------------------------------

Multi engeli ?

1. Multi client engeli yine aynı şekilde hex kodlarını karıştırarak yapılmaktadır
2. ayriyetten connectorden 2 kere acmayı kapama ile yapılır

----------------------------------------

kırma yolları :

1 - unpacker ile açarım kırarım
2 - connectoru direk kaparım
3 - windows kullanıcı degistir ile kendi diger kullanıcıma gecip ordada client acarım
4 - Microsoft virtual pc kurup ordan çalıştırırım

---------------------------------------------

Speed engeli ?

speed işletim sisteminin hızlanmasıyla acılmaktadır..

Bilinen çozumler :

- Yok

Tavsiye edilen cozumler :

Her 5 saniyede bir isletim sistemini default hızına çekin :

Kırma yontemi :

Her 5 saniyede bir isletim sistemini hızlandırın.

---------------------------------------------------------

3rd party tool ?

bilinen bir çok 3rd party tool var

en bilindik koruma hex kod karıstırmasıdır onunda kırılması kolaydır..

--------------------------------------------------------

Umarım kendimi ifade edebilmişimdir.
Silindi
Journeyman
1
@Nemesis
Teot engelinin olmadığından bahsetmişsin.Altta engelleme alternatiflerinden bahsetmişsin.

Teotu engellersin fakat belirttiğin gibi kırılmayacak connector olmadığından dolayı %100 luk bir başarı mümkün değiltir.Ama eli yüzü düzgün bir connectoru kolay kolayda kimse kıramaz.Buda bir nevi engel sayılır.

Bildiğimiz kaç çeşit yada bilinen kaç çeşit multi şekli var ki ? Easy Uo ile vede eski yöntem olan editlenmiş exelerle ki bunlar artık bi işe yaramaz.En eski versionlardan 2.0.0a nın bile multiye engeli varsa connectorle yapılamayacak birşey değil.Ha Multiden kastın senin cift oturum acıp multi açmaksa buna multi demek kısmen yanlış olur :)

Speed konusunda sanırım haklısın.O konuda yapılacak tek şey in-game etkidir.
Michaell : @Nemesis
Teot engelinin olmadığından bahsetmişsin.Altta engelleme alternatiflerinden bahsetmişsin.

Teotu engellersin fakat belirttiğin gibi kırılmayacak connector olmadığından dolayı %100 luk bir başarı mümkün değiltir.Ama eli yüzü düzgün bir connectoru kolay kolayda kimse kıramaz.Buda bir nevi engel sayılır.

Bildiğimiz kaç çeşit yada bilinen kaç çeşit multi şekli var ki ? Easy Uo ile vede eski yöntem olan editlenmiş exelerle ki bunlar artık bi işe yaramaz.En eski versionlardan 2.0.0a nın bile multiye engeli varsa connectorle yapılamayacak birşey değil.Ha Multiden kastın senin cift oturum acıp multi açmaksa buna multi demek kısmen yanlış olur :)

Speed konusunda sanırım haklısın.O konuda yapılacak tek şey in-game etkidir.

teot client save timeleri arasında ram e mudahale edior engellersin ama gerçekden ugrasman lağzım ancak dedigim gibi 3rd party bir program olucak yaptıgın connector sonunda her turlu kırılır

Multi olayına gelirsek benim kafamdaki multi bi bilgisayardan birden cok client calıstırmakdır o yuzden cift oturum veya virtual pc de birer multidir ve bunları engellemek imkansız degildir ama gayet büyük engelleme yapman gerekir ( bkz . group policy )
Silindi
Journeyman
1
EVet cift oturumu engellediklerini bende gördüm.Ama gene bi yolunu buluyorsun.Yani connector sadece sıradan program kullanıcılarını durdurur.
coder in msn adresini bilen varsa pm atabilirmi ?
boş muhabbet yapmayın 56 geldi teot gitti
Deltree'nin connectorleri de güzeldi wildgenie den sonra en iyi connectoru o zmnlar deltree yapmıştı ( Slayer TR )

kırılmıyacak connector yoktur...ama zor kırılcak connector vardır..
Yıllanmış topicleri ne upluyorsunuz :D
Slayer Tr ultima online sunucuları arasında her zaman yerini sadeliği ile delayların düzeleriyle vs. yerini korumuş mükemmel bir sunucuydu. Bir Eşi yoktur. Benzeri Elpida İnc. İdi.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.