Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Oncelikle Herkeze Merhaba Ben 9 Aydır Sphereme Urasıyorum Cogu Seyını Aklıma Olmadık Seyler Getırerek Yaptım Guzel De Oldu Bana Gore Su Agnda Aklımda Soyle Bı Proje Var Sızden Olur Olmaz Onayı Istıyorum..

Ben Britain deki Bütün Evleri Kaldırıcam Ve Onun Yerine 4Veya 3 Katlı Binalar Yapıcam Ve 4 Katlılara 8 daire 3 Katlılara 6 Daire Yapıcam Ve Serverda Bi Yerde Muhtarlık Vb Bi Yer Yapıp Bunları Kira Ve Ya Satışa Sunucam Yanı Demem Okı Sizce İyi Olurmu Yoksa Salg Casınamı Olur??

A) Güzel Olur
B) Kötü Olur
C) Berbat Olur
D) Yapma Bee :S

Arkadaşlar Şık Olarak Verdim Lutfen Yardımlarınızı Beklıyorum Sabah 9,10 dan Beri Msnde Herkeze Soruorum :D

Saygılar....
Uğraşmana değermi değmezmi bilemiyorum, kolay iş değil..
Ama illa fikrimi soruyorsan; bence yapmamalısın :)
Neden Kotumu Olur :D Urasması Sorun Değil Benim İçin 3 Ve Ya 4 Gece De Biter Ama İyimi Kotumu Olur Bılmem Düşünsene Eroinciler :D Evın Kapısında Yatıyor :D Yolan Gecenler Kızlara Laf Atıyor :D Ara Sokakta Bırbırıne Tecavuzler Oluyor :) Bence Super Gelıor Ama Sizden Yanıt Almak Istıyorum..
A) Güzel olur öyLeyse 8)
abı 180c donmeyelım :D
yinede sagol

A)1 tane
Benden Sana Tavsıye Buıldlerle Cok Ugrasma Cgu Kısı Orjınal Halını Sevıyor..Benımde Aklımda Bı Kac Proje Var Sen Kıralama Dıyınce Aklıma Geldı..Bende Ihale Yaparak Brıt Ve Dıger Sehırdekı Magry Gıbı Vendorları Kıralatma GIbı Fıkırler Geldı Aklıma..Vendorun Gelırı Tamamen Playera Gelıcek..Haftalık Bellı Bı Ucret Oducek..En Cok Alısverıs Yapılan Vendorun Ucretı Ihalede Daha Pahalıya Acılıcak Ve Kırası Fazla Olucak..Sehıre Gelınce Brıt En Populer Sehır Oldugu Icın Orada Kıralar Yuksek Olucak..Dıger Sehırlerde Ona Gore Sıralanıcak..Iste Benımde Projem Bu:D
kötü bi fikir oldugundan yapma demedimki ben sana, zorlanacağın için :O_o
Hmm...! Etkileyici

Yok Ne Demek İstedigini Anladım Zaten Arkadaşım Saol
A)Güzel Olur.

Bence güzel olur.Değişiklik iyidir.Bende yer istiyorum(Kızlara laf atmak için :D)
A ) Süper olur..
A) GÜZEL OLUR.
A) Güzel Olur
A, ancak player gelir mi bilinmez.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.