Gerçekten kalıcı olarak sadık bir şekilde demiseye başlamak isteyen varsa bir arkadaşımla birlikte elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz. Uzun zamandır deli gibi uğraştık ama arkadaş ortamı olmayınca zamanla sıkılmaya başlıyo insan :) Çinliler nasıl guild kurup ortalıkta terör estiriyor ve adından sözettiriyosa biz de kuralım göktürk guildi yine çin türk savaşı olsun arada :P Şaka bir yana hala daha başlamak isteyen varsa bekliyoruz...

Edit : Eşya değil ama elimizde bol bol para var. Bu yüzden başlayacak arkadaşlara özellikle kasması için eşyalar sağlayabiliriz bu parayla
O değilde yarın Bi RunUO Türk serverı açılıyor çok güzele benziyor orda başlasak olmazmı ?
Selam ben runuoya baslamayi dusunuyorum. ama merak ettigim seyler var. mesela kac gun/ayda kasilabilir sphere ile cok buyuk farklar varmi
level flnmi var yoksa bildigimiz sekildi bir skill capimi war >? ingilizce konusmalar fln zor olmuyormu yardimci olursaniz sevinirm :)
BENN !
mthN : O değilde yarın Bi RunUO Türk serverı açılıyor çok güzele benziyor orda başlasak olmazmı ?

Demise gerçekten mükemmel bir yer inan sphereden soğutuyo insanı :).
Burda reklam olmasın Türk sunucusu oynamıyorum. Senelerdir açık olan güvenilir sunucu varken hiçbir şeyi riske atmam
demise hmm tanıdık gelio :)
Arkadaşım yardım istiyonda client indirilmiyorki
Ben 3 gündür spheredan runuoya geçiş aşamasındayım. Bir serverda az çok öğrendim. Katılmak istiyorum sizlere.
Bende başlıyorum. Deniz iletişime geçersin benimle.

Zippo
Şu sıralar Pandora UO'dayım. Özellikleri ise başta s.a desteklemesi 3 boyutlu uo bi farklı oluyor. Gargoyla oldum uçuyorum ama daha tam çözemedim :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.