merhaba arkadaşlar yeni acıcagımız serverimize deneyimli 2-3 tane world builder alıcaz yepyeni haritamizi 0'dan yaptiğimiz için cok işimiz olucak bu işi bölüşücez kendine güvenen yapabilirim diyen bana pm atabilir iyi günler..
Ins Aradiqini Bulursun :)
inşallah cok güzel proje hazırlıyoruz kendi haritamızı kullancagmız için biraz fazla kişiye ihtiyac var =)
Herkez yeni map çabalarında sosaria'nın suyu çıktı sanki :)
Herşey yeni map yapmak ile çözülmüyor. Sunucu yetkililerinin seviyesi, sunucunun kaliteside önemli.
map ile çözülcek diye 1 şey yok zaten sunucu kaliteli olucak onun içinde kaliteli w-b arıyoruz
Mrb Yha Dediniz gibi İşinde İyi Olması İçin Hayal gücü iyi olması lazım 2 tas Atan ben Word Builderim Diyor.. yardımcı Olabilirm Size
projeden az da olsa bahseydin belki kaliteli w-b daha cbk bulurdun o güzel bu güzel olcak demekle olmuyor elinizde varmı 1-2 yıllık makina yada bi garanti hiç bi kaliteli w-b emegini 3 kurusa bırakmaz gibime geliyor tabi cocuk kandırmaya çalışanlar farklı. neyse aradıgını bulursun umarım
:)Orantez her worldbuilder arayan topiğine aynı mesajı copy paste yapıyorsun geniş bir hayal gücün var
:D
Superadminstratours : :)Orantez her worldbuilder arayan topiğine aynı mesajı copy paste yapıyorsun geniş bir hayal gücün var

Cok Gusel Soledın Bende Yazcaktım ama once davranmısın :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.