Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaslar Ben Vendor Menulerinden Birini Kendime Gore Ayarlamak Istiyorum Nerden Oldugunu Bulamadim Yardimci Olursaniz Sevinirim.

Tiklayin

Diyalogum Yukarida Icindekilerden Bir Kacini Silincem Bir Kac Bisi Eklicem

Version:56b
Onları Ayarlaman İçin, sphere_template_vend.scp içine girip.

oradan hangi vendor ' u ayarlamak istiyorsan [TEMPLATE VENDOR_S_SHIP] ' gibi altındaki sell ' e silecegini silersin ' ekleyecegını aynı şekilde ayarlarsın + fiyat konusunu anlatıyım. hangi scp ekledıyse onun VALUE=5000 ' mese 5000 "5 k" yazıyon gibi... oke?
Xearth : Onları Ayarlaman İçin, sphere_template_vend.scp içine girip.

oradan hangi vendor ' u ayarlamak istiyorsan [TEMPLATE VENDOR_S_SHIP] ' gibi altındaki sell ' e silecegini silersin ' ekleyecegını aynı şekilde ayarlarsın + fiyat konusunu anlatıyım. hangi scp ekledıyse onun VALUE=5000 ' mese 5000 "5 k" yazıyon gibi... oke?

Saolun Oraya Baktim Buldumda Denedim Olmadi Karistirdim Yardimin Icin Tessekkurler !
Twiliqht :
Xearth : Onları Ayarlaman İçin, sphere_template_vend.scp içine girip.

Saolun Oraya Baktim Buldumda Denedim Olmadi Karistirdim Yardimin Icin Tessekkurler !

Dedigim Gibi Böyle Oluyor.. Server Kapatıp Açman Lzm AMa.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.