Arkadaslar nebula oynuyorum.
evimde 2 bilgisayarım var.
birisi dizüstü birisi normal masaüstü.
Masaüstü olan kablo ile dizüstünden ise wireles ile oyuna giriyorum.
Dizüstünde de uo masaüstünde oldugu gibi aynı sekilde kurulu.
Dizüstünde oynarken uo yu donuyorum sürekli her işlemden sonra mass dispel atınca expolision atınca evlere yaklasınca recall olunca her yolu denedim ama düzelmiyor format attım yeniden kurdum net framework en son güncel hali mevcut ama düzelmiyor.
İlgilenirseniz sevinirim
.NET Framework'ü ile bunun bir alakası yok öncelikle. hangi sürüm uo var ? ve hiç patch yaptın mı?
ml yüklü patch yaptım yapmaz olaydım age of shadowa döndü. Onu da hiç anlamış değilim
gerçi bunu nebula forumda sorsan daha sağlıklı ama çünkü client versionu ile patch uyumu önemli. patch yapıp böyle birşey oluyorsa sil yeniden yükle hiç patch yapma belki eski bir client'e sahiptirler.
patchsizken de donuyorum. ki zaten baştada belirttiğim gibi masaüstü bilgisyarıma da aynı şekilde yükledim onda hiç bir sorun yok ama dizüstümde yapılan her işlemden sonra donuyorum.
işletim sistemleride aynı mı?
ben nebula client bile açamıyorum bi ara merak ettım indirdim kayıt oldum ama client tıkladıgımda hata verıyor açılmıyor...
İşletim sistemi önemli bir faktör. Laptop'ta kullandığın farklı programlar varsa CPU'yu zorluyor olabilir. Bu bakımdan uoclient'de donmalar meydana geliyorda olabilir. :)
Members
0.1
Laptoplar ısınınca işlem yapamaz hale geliyor. Makineyi soğuk tutmaya çalışın. ACER gibi ısınmaya çok müsait makineler buna en güzel örnek.
gcx : Laptoplar ısınınca işlem yapamaz hale geliyor. Makineyi soğuk tutmaya çalışın. ACER gibi ısınmaya çok müsait makineler buna en güzel örnek.
modele göre değişiyor o yahu. ben 2 seneden fazla acer laptop kullandım hiç bir sorun olmuyordu. bu arada şu anda asus kullanıyorum. asus laptoplarıda ısınma konusunda iyiler.
Lucretius :
gcx : Laptoplar ısınınca işlem yapamaz hale geliyor. Makineyi soğuk tutmaya çalışın. ACER gibi ısınmaya çok müsait makineler buna en güzel örnek.
modele göre değişiyor o yahu. ben 2 seneden fazla acer laptop kullandım hiç bir sorun olmuyordu. bu arada şu anda asus kullanıyorum. asus laptoplarıda ısınma konusunda iyiler.

Bende hp kullanıyorum gayet güzel hiç bi sorunla karşılaşmıyorum :) tavisye ederim
Modemini değiştirmek sıkıntıyı giderebilir.
Members
0.1
@Lucretius
ACER Aspire 5 serisinden çok çektiğim için nefret ediyorum. Tüm modeller değil doğru diyorsun.

@DarknessTheKenks
HP candır, canandır, çok haklısın.
laptobum samsung ısınma problemim yok bilgisyarım acıkken yanına yaklasmazsanız ve ekranıda kapalıysa calısıp calısmadıgını bile anlamanız zor. İsletim sistemleri aynı modemimi yeni aldım yeni format attım sadece uo yüklü. DONMA problemim devam ediyor...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.