Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Merhaba arkadaşlar,

Anket tarzında bir konu üzerinden sizlerle tartışmak istiyorum ve başlığı gören herkesinde düşüncesini belirtmesini rica ediyorum. Biraz farklı konular konuşalım UO üzerinden.

Soru: Sphere bir sunucu için, Ultima Online da bir yaratığın cesetini kim toplayabilir?

A) Yaratığın cesetini en çok hasar veren oyuncu açabilir sadece.

B) Hayır, ben UO oynuyorsam eğer kim kesmiş fark etmez, ben cesetini açar eşyaları toplarım.

Benim seçimim A şıkkı. Düşüncem, her MMORPG oyunlarında olduğu gibi, PVM sistemlerinde bir yaratığa en çok hasar veren ceseti toplamaya hak kazanır. Buda PVM için haksız kazançların önüne geçmek için kullanılan bir sistemdir. Tabi ki eğer partideyseniz, ceseti yine parti üyeleri açabilir. Bence bu PVM kavramı tüm SPHERE sunucularda da olması gereken bir özelliktir. Orijinallik bozulmaması adına, bence kabul görülür Sphere oyuncuları tarafındanda.

Konu hakkında yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum. Fakat dikkat edilmesi gereken şey, bir SPHERE oyuncusu olarak düşünmenizdir. Siz nasıl olmasını isterdiniz?

Teşekkürler
Sevgiler

Bu konu Xiloscient tarafından düzenlendi(2015-01-17 04:35, 9 yıl önce)
Benim Cevabım B Cünki Ultima Online her ne kadar MMORPG Bir Oyunda Olsa Bence Onu Diğer MMORPG Oyunlardan Ayıran Bence Bu Yanıdır. Oyunculara Verilen Bu özgürlüğü Kısıtlamak Olur diye Düşünüyorum Diğer Seçeneğin..
Bencede B
B

#Callejona ' a katılıyorum UO ' yu diğer MMORPG ' lerden ayıran en ıyı ozelliklerden biridir
B
Novice
-0.500001
b

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.