Ya arkadaslar bisey sormak istiyorum ben bı kac serverda daha once gormustum millet bi komutla tek bir itemi hem cogaltıyolar ama yan yana dızilı olarak ama ust uste cogaltmıyolar dupe degıl yanı hep sormak ıstedım o stafflara ama hıc soramadım sanane gıbı cevaplar aldım sordugum zamanda ise nasıl bıseydır bu ozel bı komut falan daha mı var anlamadım bi yardımcı olursanız sevınırım varsa scpsı koyarsanız cok makbule gecer.
ney alan için mi ?

veya bşaka bişey icinde olr örnek .tile add i_katana_vanq yap bi yerden bi yere nuke gibi yap o alan içine vanq katanalar yaysın sordugun buysa alanlar için ise .tile yükseklik (atıyorum)i_paver_stone hesabıo alana olsn yok dion ben yere bitişik olsn .tile static i_paver_stone böle id leri de kabul ediyır.
amount tan bahsedior arkadaş...

scriptsel bi olay fakat id'si birleşenlerden olrsa komutlada yapabilrsin örneğin para

.xamount xxx gibi
hmm amount aklıma gelmemşisti ne için aradğnı sölese daha açık cevap vireblrdk .info dan da ayarlanabilyior amount
yaw hayır alan için arkadaslar adam dumduz bır duvar attı onumde tek bır komutla ama ne oldugunu bılmıyorum bı kere duvar attı ole bı de cıt cektı anlamadım nasıl yaptı.
ha anladım bi şeyin idsini bilcen önce sora .tile 0 itemidsi ni yacan başlicak yer ve biticek yeri seçicen tamamdır...
Ben dediginz gibi tile komutunu denedim ama yazdıgım ornegın 15 katana cıktı dıyo yan tarafta ama hıc ortada 15 katana yok gorunmuyo neden?
Katana neden yapıon
:D

.tile static i_wall_stone_7 o nu dene
Alanın Yüksekliğine göre ayarlaman lazım o yüzden.
hmms ok saolun oldu ama arada bosluklar oluyo tile cekince bi tek sorun o :)
Green Acresde Dene .go green acres ;)
ok eyw saloasınız denedım de yıne aynı sonucu aldım :(
yav arkadaşıom onların bitişik olmasını nasıl yapabilrsin

.tile 0 0110 bunu dene ama başı ile sonuı aynı olcak düm düz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.