Eski serverlar eski tat nerede 200-300 arası online
bence baba parası ile açılan serverlar ultimayı türkiyede bitirdi bildiginiz server varmı böle online olan ?

adamlarda 700 online varya neden bızdede olmasın arkadaşlar?

Bu konu Dark Of Night tarafından düzenlendi(2013-03-22 23:12, 11 yıl önce)
700 oyuncu yok ki online olsun
Var fazlasıyla hepsini birleştirdikmi çok fazla ultima oyuncumuz var önemli olan serrver
Bence ultima online devri bitmedi sadece sıkıldık artık önüne gelen herkez bir sunucu acıyor. Ne kadar uzun sürecegini bilmiyoruz. 3 ay 5 ay kimse bilmiyor kas kas sonra bir anda sunucu gitsin bir zaman sonra kişide diyor yeter be bu ne kastım kastım bir kalemde hepsi gitti düşüncem budur fakat saglam eski ultima online tadını verebilicek bir sunucu acılsa kimse oynamam demez :)
kimse oynamam demez, ama oynamaz da. o eski tat denilen sunucudan bir tane açılsa playerların %90ının işine gelmez
Bıkmadan usanmadan 10 tane sunucu olduğu sürece o kadar playerı bir arada görmek imkansız.Sıkılmadı insanlar server açmaktan 400 tl birleştirdilermi eyvah eyvah
Ama Server Dedigin Orjinal Görünümünü Yetırmıcek Sistemleri Oyunu Etkilemicek Rare Ostard Denilen Şeyler Çıkmaya Başladı Saçma Sapan Sistemler Fln
Brownie : 700 oyuncu yok ki online olsun
Düzgün Bir Server Açılsın Bak Neler Oluyo İzle Run uo Server Vardı 499 Gördüm Orda Sonra Kapandı Gitti Yapan Yapıyor Uokings Zamanında 300 Görüyodu Senelerce Dayandı Yapan Yapıyor Player Az Dıye Bırakan Olmasa Dayansa Player Diyicek Kalıcı Server Ona Gidelim Ama Server Açanda Kapatmıcaz Diye Açar Ondan Sonra Yok Maglum Sivil Hayatımız Daha Önemli Fln Filan Ondan Sonra Başka Sunucuya Gideriz Ordaki Karekterimiz Hacklerler Neden Kapanan Sunucuda Aynı Acc Ve Şifre Vardı Bunlar Bukadar Karektersiz İşte Madem Kapatıyon Emek Çalma
janjanlı item meraklısı sunucu sahipleri sayesinde ileri değil geri gitmekteyiz.
Ultima Online : Kingdom Reborn Vardı o noldu Keşke Öyle Bir Sunucu Açılsa Türkiyede
Xantier : bırakın uoyu lord britishin yeni oyununu takip edin https://www.kickstarter.com/projects/portalarium/shroud-of-the-avatar-forsaken-virtues-0

İyiye Benziyor..
Crany :
Xantier : bırakın uoyu lord britishin yeni oyununu takip edin https://www.kickstarter.com/projects/portalarium/shroud-of-the-avatar-forsaken-virtues-0

İyiye Benziyor..

iyi ama Ultima Online : Kingdom Reborn çıktı türkiye ona sahip çıkmadı aramızda oynayan bile yok ultima online oynunun özel görünümü belki daha fazla ultimacı toplardık bu göünümle ?
Peki Dostum bana söylermisin bu kadar insan ultimayı bırakan, sogumakta olan ve hala oynayanları nasıl bir araya toplarız bir fikrin varsa söyle elimizden geleni yapalım su ultima onlineye can verelim. Söyle yapılcak bir sey varsa seve seve yapmaya hazıırm.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.