Silindi
paintle yaparım ben bunları ya :p
demekki yanlış anlıyosun neden böyle bir komplo teorisi üretme gereği duydun ben onu anlamadım asıl.
al bu kırmızı dragonun patch dosyası patchle kendin bak sonra komplo teorisi üreteceğine düzeltde bizde düzgün halini görelim bakalım. Dışardan b*k atmak kolay bide sen uğraş bakalım nasıl oluyo..

Kirmizi Dragon Patch Dosyasi

Bu konu -Joker- tarafından düzenlendi(2007-01-30 15:09, 17 yıl önce)
Benim verdatamda 19 mbydi. Resimler güzel ama bazıları üstünde kalmış bazıları altında :)
Silindi
Banned
0
@-Joker-

şakamısın sen?

ben bunları paintle yaparım dedim ne var bunda neresini alındın onu anlamadım :)
ben b*k filan attığım yok. resimden öyle anlaşılıyo dedim bunda kötü anlaşılcak ne var
@ TheRaskol
senden alınmadım sen şakamısın?

@[Lancelot]
dene diyorum işte resimden bakıp anlıyacağına al patchle dene bakalım. Belki şimdi sende anim falan çekersin olabilir demi.

neyse fazla uzatmaya gerek yok sıkıldım zaten.
Bu Eklentileri Hangi Siteden İndiriyonuz Akradaşlar ?
Güzel Kafiye Yaptın Doom :D Helal Olsun :p
Bu son yaptığım güzel durdu :P

Açık olan pvp serverlarına.... Eğer serverlarına koymak isterlerse sadece gm in binebileceği bir binek olarak değil tabi playerlarında binebileceği binek olarak benle temasa geçsinler yardımcı olurum.
Abi harbi banada .anim le yapıormuşsun gibi gelior.:selektor:selektor
Matrak duruo :D (.anim olsaydı Wolf'ün pixeLLeri öyLe oLmazdı..)
dene o zaman yukarda patchin linki var.
inanması bu kadar zormu geliyo millete anlamıyom yaa :D devam devam yorumları alalım anket açcam yakında gazozuna
wolf ve son koyduğunu beğendim tebrikler güzel olmuş:alkis
Wolf u galiba scale ederek büyültmüşün. Uop dosyaları seninse gerçekten tebrikler ve emeğine sağlık. Değilse kuru bi emeğine sağlık :D
-Joker- : Bu son yaptığım güzel durdu :P

Açık olan pvp serverlarına.... Eğer serverlarına koymak isterlerse sadece gm in binebileceği bir binek olarak değil tabi playerlarında binebileceği binek olarak benle temasa geçsinler yardımcı olurum.

oo çok güzel

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.