Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
arkadaşlar ben safe eventi yaptım .. safe cove .. safenin içndeyken event tamam ama covedeki kalenin dışına çıktıktan sonra eventinin silinmesini ve safeden çıkmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim..
Neophyte
-1.7
moongatelerde buttonların altına src.events -e_eventismi idi yanlış hatırlamıyorsam ama bilgilerime bakıp tekrar yazarım başka biri yazmazsa..
yok anlatamadm galiba ben moongateden geçerken zaten bir event verdim safe alan için safe alanın dışına çıktğnda o eventin silinmesini ve safenin kalkmasını istiyorum.. Cove'nin içinde safe eventi olsun covenin kalenin dışına çıktığında silinsin bu kadar..
Neophyte
-1.7
bende bunu diyorum zaten moongatede safe alanı dışındaki tüm yerlerin buttonlarının altına src.events -e_eventismi yazman yeterli olacak ve o alanın dışına çıkarken o giriş alanına bir script yazarsan teleport gibi birsey üstünden geçince event kaldırılır..
al bunu kullan sorunsuz calısıyo kendi yazdıgım script, cıkıslara bunu koy
[ITEMDEF i_eventci]
NAME=Eventci
ID=017dc
TYPE=t_telepad

on=@create
attr=080

on=@click
message @0481 <name>

on=@step
src.events +e_pazar
return 1

eof

on=@step'in altına istedigin eventi girip, src.events -e_falanfisman . sonra cıkıslara bunu koy cıktıgında ıstedıgın event silinsin istedigin event verilsin . kolay gelsin :)
regiona event verirsen gerek kalmaz event sildirmeye.
on=@enter ve on=@exit'leri kullanarak yapabilirsin
Regionlara koymak istemiyosan Cx4 ün yazdığı itemı düzenliyelim. Bunu cove a girilebilen heryere koyabilirsin.

[ITEMDEF i_eventci]
NAME=Eventci
ID=017dc
TYPE=t_telepad

on=@create
attr=080

on=@click
message @0481 <name>

on=@step
if (<src.isevent.e_pazar>) // varsa silcek yoksa vercek.
src.events -e_pazar
else
src.events +e_pazar
endif
return 1

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.