Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Merhabalar ;

World builderler için çok yararlı bi komutu paylaşmak istedim.Bu komut sayesinde static alanları kopyala yapıştır yapabilirsiniz.

(.extract isim)
(.unextract isim)

Komutun işleyişi ;

.extract asd yazdığımızda target çıkar nuke komutu gibi extractlediğiniz alanın iki ucunada tıklayacaksınız.Spherenin içine asd.txt adında bir dosya oluşturacak.

.unextract asd komutu ilede yapıştırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Örneğin : Britain healer'ı kopyalıyıp green acres'e yapıştırabiliriz.

Başka bir sunucu için yaptığım ama kullanmadığımız bir alanın extract'ini paylaşmak istiyorum.İndirdiğiniz rar'ın içindeki dosyayı sphereye atıp ''.unextract futbol '' yazmanız yeterlidir.

Futbol Extract indir

Yakın zamanda Uo Centred'in tamamen türkçe , kullanımı daha kolay ve bir kaç yenilik eklenmiş halinide paylaşacağım.(Delphi bilen ve yardımcı olmak isteyenler iletişime geçebilir.)

Bu konu Nydrian* tarafından düzenlendi(2011-10-09 06:38, 12 yıl önce)
İşe yarayabilecek bir komut,güzel paylaşım.
Bu saatte uyumayıp bunu paylaştım bırakta güzel olsun emre :D
Master
59.2997
Zamanında hobi olarak yaptığım alanlarda yaşadığım genel sıkıntıydı yer kavramı. Çoğu zaman öylesine başlayıp büyük işler yaptıktan sonra yerin yanlış olduğunu anlamak ve onun yerini değiştirmek için silip baştan yapmak kadar kötüsü yoktur. O zamanlar tabi bu tip komutları bilmek nerde...

Paylaşımın için teşekkürler.
güzel paylaşım +1.
@Slothere

Rica ederim :).
Güzel paylaşım olmuş Mert, eline koluna sağlık :)
Expert
34.0001
Wordbuild paylaşımlarının da yolu açılmış oldu böylece. İlginçtir bende bilmiyordum bu komutu. Tebrikler.
Güzel paylaşım teşekkürler.
Rica ederim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.