Merhabalar arkadaşlar , başlıktata belirttiğim gibi fatalwar serverını geri canlandırıp hayata geçirsek . servera ilgi eskisi gibi yoğun olurmu ?

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2013-07-01 12:32, 10 yıl önce)
Expert
34.0001
sakin adamım, o scriptler herkes de var
açim mi vmwareden beleş 3 aylık vpn hevesinizi alırsınız zaten hep birlikte veda gecesi yapıp kapatırız
Bozulmuş kızın zarını tekrar dikersen eskisi gibi olur mu? (Bunuda söylettiniz artık bana)
xwerswoodx : Bozulmuş kızın zarını tekrar dikersen eskisi gibi olur mu? (Bunuda söylettiniz artık bana)

Teknoloji ilerledi oluyor Hamitim :D
xwerswoodx : Bozulmuş kızın zarını tekrar dikersen eskisi gibi olur mu? (Bunuda söylettiniz artık bana)

Örnekleme beni benden aldı.
O değilde merak ediyorum o fatal scriptleri nasıl sızdı eskiden bende bile vardı msnden atıyordu herkez birbirine yalama gibi olmuştu
leğene oturtup bakmak lazım.
Ne iğrenç adamlar var ya :D
arkadaş biz ne diye konu açıyoruz siz neler söylüyorsunuz
dw4yne :
leğene oturtup bakmak lazım.
güldürdünüz ya ne diyelim artık
Hamiti de bu platforumda bozdunuz ya helal olsun başka söze gerek yok Hamit boş ver sen bunlar bir mercek alıp [ZAR] Göremezler :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.