PC ye format attım, libmysql.dll yi koymadığım klasör kalmadı şöyle bi hata alıyorum.

Bide şu dikkatimi çekti Sphere Nightly Build açılıyor. 2009 release hiç açılmıyor direk bu hatayı alıyorum.

Bilen gören duyan yardım ederse sevinirim.
visual c++ 2010 redistributable x64 veya x86 işletim sistemine göre indir yükle
Şu linkte yer alan https://nightly.prerelease.sphere.torfo.org/ VC 2010 Redistributable Package indirdim ve kurdum. Kurduğum x86. x64 kurdurmuyor önce x86 yı kurduğum için sanırım. Sorunum hala devam ediyor. Netframework versiyonlarından falan olabilirmi?
Hiç vakıf değilim bu konulara :/

edit;
var olanlar şunlar

sxstrace bu program ile dosyanın neden hata oluşturduğunu görebilirsiniz arzu edilirse kullanımınıda anlatabilirim.
Ama sorunun nedeni belli bilgisayarınızın bit i ne olursa olsun ister 64 ister 32 bit farklı bit programları kurmanız gerekecektir kurmanız gereken programları veriyim size;

Visual C++ 2005 + SP1 + MFC (x86 + x64)
Visual C++ 2008 + SP1 (x86 + x64)
Visual C++ 2010 + SP1 (x86 + x64)

Bu programları kurduğunuzda sorununuz çözülecektir x86 kurmuşsunuz olmamış onun yerine Visual C++ x64 ü tercih edin.
Hepsini indirip kurmayı deneyin biraz zahmetli bir iş. Direk deneme yanılma yöntemini istemezsiniz sxstrace programıyla gereken dosyaları bulabilirsiniz ama code ları okuması biraz zor ben pek beceremiyorum.
Hiç karşılaşmadım böyle bişeyle. Format CD sini başkasından almıştım. Dandik çıktı :D teşekkür ederim alakanız için.

edit;
x64 kuramıyorum :/

Please resolve the following:

This setup program requires an x64 platform. It cannot be installed on this platform.
msvcr100d.dll
msvcr100.dll
msvcp100.dll

indirip sphere ın yanına at çalışır
x64 kuramıyorsun çünkü 32 bit işletim sistemi kurdun 32bit x86 diye geçer x64 64 bittir. Olayın format cdsi ile alakası yok tüm xp cdlerinde eğer oynama yapılmazsa dışarıdan hepsi aynı şeyi yükler. Ayrıca Aradhellin dediğini uyguladın mı? https://www.dll-files.com bu siteden arama cubuguna yazıp hepsini indirebilirsin fakat fixer yazanı yükleme download zip-file diyor ona tıklayacaksın.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.