Arkadaşlar merhaba.

Öncelikle ilk sorunum şudur ki;

Tcpip' in chas.gen.tr ile birlikte yaptığı forumdan üyelik alınınca sunucuda da hesap açılması işlemini yaptım. Mail gidiyor hesap aktif oluyor ancak şifre random birşey oluyor. Koyduğumuz şifre değil. Şifreyi değiştiriyorum yine başka bir random şifre. Bu konu hakkındaki dökümanı aradım ancak bulamadım. Bu yüzden yardım istiyorum. Eğer benim gözümden kaçmış ise siz gözüme sokun lütfen. Localhost'ta appserv kullanarak yapıyorum. QK STMP 3 Kullanıyorum.

İkinci sorunum ise;
Phpbb forum3 ile rütbe ekleyerek veya grup kurararak bu grupların mesela yöneticiler default olarak kırmızı tonlu yazı ile gösteriliyor bunları değiştirebilir veya ekleyebilirsin. Ancak tcpip' in sistemi phpbb forum2 olduğundan grup eklerken renk tonu ekleyemiyorsun biliyorum. Denedim hiç bir türlü yapamadım.

Yöneticiler yazısının kırmızı
Moderatör yazısı yeşil <<Bunlar normal olarak var.

Ben xxx Staff ve rengi de mavi olan bir grup/rütbe (bilmiyorum) eklemek istiyorum. Bu konuyu da gerçekten çok aradım. Ancak bulamadım.
şifreleri md5 olarak gönderiyor olmalı. sphere.ini'den md5 i aktif etmelisin.
Peki Luc ama md5 i nasıl aktif edeceğimi bilmiyorum. Yardımcı olur musun?

Çünkü aynen şöyle 0f8f8as vari şifreler geliyor arkadaşlara da sordum aynı cevabı verdiler şimdiden sağol.
amadeus : Peki Luc ama md5 i nasıl aktif edeceğimi bilmiyorum. Yardımcı olur musun?

Çünkü aynen şöyle 0f8f8as vari şifreler geliyor arkadaşlara da sordum aynı cevabı verdiler şimdiden sağol.
sphere.iniyi acıyoruz. sphere.inimizde md5passwords=0 kısmını md5passwords=1 yapıyoruz.
Teşekkür ederim. Baktım md5 i aktif ettim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.