ÖnceLikle Alanınızı Ayarlıyorsunuz Her Tarafı Eşit Olursa Daha iyi Olur Daha Sonra Alanlar Bitince RObellius Arkadasımızın Scirpti Dorudur Onun içine Giriyorsunuz Ve Orda Kordinatlar war Kımızının Altında 5 Beyazın Altındada bes Onları Kale Öncelrine Ayarlamanız laızm Oyunda .where yazıp Çıkan Kordinatları Oraya yapıcaksınız.. Sonra i_scrtaccizgi Bunla taclara Koycaktınız i_scroutcizgi Bunuda out Lara Koyucaksınız out a gidinde bu teleportlera çarpıcna geri dönüye tac dada ilerlemiyor top DirekLeride Koymanız lazım vs Direkten Dönüyor Ters Tepiyor:P Ondan Sonra gelelim gol Olayına Duyuru Olayına Sadece Kalenin Arkasına i_topsile ve i_topsilw Bunların biri beyaz biri kırmızı top silicisi bunların üstünde top durdumu gol Oluyor Ve Duyuru geçiyor ve top 5 sn sonra top çıakrıcı scripti war onun kordinatlarını ayarlıyorsunuz nerede çıkmasını istiyorsanız sonra yanına yada uzana .add i_topcikarici Komutuyla deed i yaratıyorsunuz ve qol olduktan 5 sn sonra top belirlediniz yerde çıkıyor bitirmek içinde Robelliusun verdiqi Evetleri Dedikleri yere koyup mac esnasında bitirmek istediniz zaman .beyazkazan yada .kırmızıkazan Yapmanız yeterLi vericeqiniz İtemi Scirpte belirlersiniz Onu Kolay bişi... yani Olay Su top direqi geçince gol olmuyor Bu i_topsile vs onalrın üstünde kaldında hem top siliniyor hemde gol oluyor 5 sn sonrada tolçıakrici deed i aktifse ayarlanıdınız kordinatta top çıkıyor yani önemli olan özellikle i_topsilw ve i_topsile Bilgimi Size Aktarmıs Oldum işallah Anlasılır bi Şekilde anlatmısımdır Robellius Arkadasımızın Scirptindekileri Açıkladım.. Anlayabildim kadar gerisi size kalmıs yanlısım warsada Düzeltebilrisiniz...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.