Silindi
Gm Olsaydiniz Nickinizi Ne Koyardiniz ?? Veya Suanda Staff Olan Arkadaslarinda Isimlerini Bekliyoruz .. !!
Zaten buradaki herkesin ismi staff ismi insanlar staff ismini değil player ismini değişik kullanıyorlar.
Silindi
Moderators
21.9001
: )) Ortalama Sitede 300 Online Kisi Oldugu Zamanlari Baz Alalim ..Bunun 150 Kisisi Diger Alanlarda Oldugunu Farz Edelim , Bir Konunun En Fazla 5000 Kez Okundugu Bolumler de Var ,

5000 Tane Staff Mantiginda Guzel Nediyim : )) Arkadaslar , Forumlara Sadece Elestiri Olsun Diye Mesaj Atiyorsunuz ... Staff Olmayan 10 Arkadasimiz Varsa Birakin Onlar Bu Isimlerini Yazsinlar ...

Sonra Konu Sapmasindan Yetkililer Konuyu Kitliyorlar ... Ben Az Da Olsa Cokda Olsa Fikir Almak Istedim ..
Pileyır
Basic :P
Freddy
Someone :asik2
Noone :P
Zaborawi ! :P
Franko
Falcon :p , SouLSpear :)
Black

Da Silva

Silvian

Scoot

Huyt

Magic

Kural (:D)
Micro
Maxis
Ultima10Line : : )) Ortalama Sitede 300 Online Kisi Oldugu Zamanlari Baz Alalim ..Bunun 150 Kisisi Diger Alanlarda Oldugunu Farz Edelim , Bir Konunun En Fazla 5000 Kez Okundugu Bolumler de Var ,

5000 Tane Staff Mantiginda Guzel Nediyim : )) Arkadaslar , Forumlara Sadece Elestiri Olsun Diye Mesaj Atiyorsunuz ... Staff Olmayan 10 Arkadasimiz Varsa Birakin Onlar Bu Isimlerini Yazsinlar ...

Sonra Konu Sapmasindan Yetkililer Konuyu Kitliyorlar ... Ben Az Da Olsa Cokda Olsa Fikir Almak Istedim ..

Ben sadece fikir verdim, yazdığım şeyi tekrar okursan sevinirim kötü birşey söylemedim buradaki çoğu insan zaten staff ismini kullanıyor. Mesaj atmak için mesaj atmadım ama çok mera kediyorsan zaten benim staff nick'im "Tymaron" gereksiz polemik yaratmaya gerek yok.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.