Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaşlar şimdi bu konuyu nasıl araştıracağımı bilemedim o yüzden ne yalan söyleyeyim aramayı kullanmadım

1)konu şu oyunda bir satıcı çıkartıyorum ama satıcıda resimler şöyle gözüküyor...

nasıl düzeltebilirim...

Not: Uo da hues.mul,verdata.mul ... tüm dosyalar orjinaldir hiçbir oynama yapılmamıştır...

2)birde arkadaşlar bir sorunda varki oyunda bir yazı yazıyorum yaklaşık 3-4 dk sonra siliniyor nasıl hızlandırabilirim?
Master
59.2997
Tam olarak hatırlamıyorum ama options'un grafikler ile ilgili olan bölümünde switch.. ile başlayan bir renk bölümü vardı. Ondaki işareti kaldırıp clientı kapatıp tekrar açarsan düzelicektir.
çok teşekkür ederim slothere abi ayrıca basicede teşekkür ederim...

Sorunların çözümleri

1) slothere abiminde dediği gibi göz işaretinde switch 565 color mode nin yanındaki işareti kaldırabilirsiniz.
2) basicinde yardımı ile çözümü şöyle yine göz işaretinden Adjust how long speech remains on screen... oradaki ibreyi 100 e getirirseniz düzelecektir.

2nizede teşekkür ederim ...:)

Bu konu xwerswoodx tarafından düzenlendi(2009-05-14 08:45, 14 yıl önce)
Silindi
Expert
5.4
Siz Sunucumu Acicaksiniz : ))
o diilde senin optionslar nasıl o hale geldi anlamadım xwerswoodx
@Ultima10Line

şuan öss den dolayıyokda ilerde arkadaşlarla bir projemiz var onun üstünde çalışıyorum pokemon versus pokemon diil ama oda ayrı bir proje yani 4 server olacak pvp, rp, lvl, pkvpk bu dörtüde aynı server olacak ama daha çok zaman var 1 kaç sene falan... Şuan rp serveri için uğraşıyorum eski atları falan değiştiriyorum yeni atlar falan yapıyorum ama görünmüyor satıcıda adam gibi adam satın alırken hangi rengi aldığını nerden bilecek... :S

@Basic
options o hale nasıl geldi bilmiyorum bende açıkcası... Serverde bir ara baya sorun vardı istemeden değiştirmiş olabilirim :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.