Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
ben sphereden tamamen guardı kaldırmk istiyorm.acaba bunu nasıl yaparım
Hiç denemedim ama bi dene .serv.allclients guarded 0 yap olmazsa tek tek şehirlere gidip .region.guarded 0 yap
.region.guarded 0 yapıyorum ama sadece 4 duvarı alıyor.mesela moonglowun bankada guarded yok ediom üstünde oluyor :S
çık üsttede yaz sonra git şehirin girişinede yaz yani .go moonglow dediğin yerdede yaz...
Novice
11.9
[SPEECH spk_player]
on=*guards*
on=*guard*
return 1
hahahahahaha ne bu be böyle bir scripts olamaz :S:S olursa zaten ne diim :S ama yaratıcı bir düşünce :D
Novice
11.9
Neden Olmasın Güzelim ? Serverda vendor yoksa veya guard korumasında olan şehirde yoksa, ki guard ı kaldırdığına göre pvp serverıdır %90 Playerdan başkası Guards yazamıcağına göre bu script çalışır. Her lafın içindesin. Saygılı ol biraz kardeşim yaşındasın yardım etmeye çalışıyoruz anladın mı ?
la ben düşünüyorumda reyurn 1 dersen burda eğer buy bank guards yazanların yazısı görükmeyecek çok sorunlu olur bu... :P
Novice
11.9
on=*guards*
on=*guard*

Bunları boşuna yazdık sanırım ?

on=*

Bu şekilde yazsaydım dediğin şekilde olurdu
@rowall

** kullanmışın başta ve sonra kelimede cümlede yada sözcüğün her yerinde guard görüğü andayazmayacak...
Novice
11.9
** yazmazsan adam asdasdfa guards yazar bug olur sen banka açmak için guards bank mı yazıyosun ? veya item satın almak için bug guards mı yazıyosun ? Buy Bank Guards macrosu olan varsa bi zahmet silicek çözümü bu yoksa baştada dediğim gibi "asd guards" yazdığında guards yine işlev görür
yok ben başka birşeyden bahsetmiştim ama neyse :) karıştı konu :D
scriptten anlamak güzel şey ya . bunca yıldır sadece oynuyorum , insanlığa bi faydam olmadı :D
map0.scp den yapsan daha kolay olur ;)
keşke nasıl ayarlayacağınıda söyleseydin

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.